دوشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۹
January 18, 2021
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


بازی Story of Seasons Pioneers of Olive Town برای نینتندو سوییچ معرفی شد}

 پارس فارس - بازی Story of Seasons Pioneers of Olive Town برای نینتندو سوییچ معرفی شد

بسیاری از بازی‌بازان با سری Story of Seasons آشنایی داشته و آن را در گذشته برروی پلتفرم‌های خود تجربه کرده‌اند. جدیدترین نسخه‌ی این سری Story of Seasons: Pioneers of Olive Town نام دارد که با سبک شبیه‌سازی کشاورزی، می‌تواند انتخاب مناسبی برای بازی‌بازان باشد. در این بازی زمین وسیع و چشم نوازی از پدربزرگتان به شما می‌رسد و شما باید با در اختیار داشتن و ابزار و مهارت‌های لازم در آن به کشاورزی و دامپروری مشغول شوید. فراموش نکنید که دوستان زیادی هم دارید که شما را در این راه یاری رسانند. با فروش محصولات هم قادر خواهید بود تا آیتم‌ها و تجهیزات مفیدی را خریداری کنید. این نسخه نسبت به گذشته با تغییرات فراوانی همراه شده است و کیفیت بیشتر آن، طرفداران را به وجد خواهد آورد. تیم سازنده نیز سعی داشته است تا از آثار متنوعی در این سبک الهام بگیرد و باید دید که تا چه حد در این زمینه موفق خواهد بود.بازی Story of Seasons Pioneers of Olive Town برای نینتندو سوییچ معرفی شد

۵ آذر ۱۳۹۹       ۱۹:۴۵       11534/137821        ۲۱۰ بازدید

 پارس فارس - بازی Story of Seasons Pioneers of Olive Town برای نینتندو سوییچ معرفی شد

بسیاری از بازی‌بازان با سری Story of Seasons آشنایی داشته و آن را در گذشته برروی پلتفرم‌های خود تجربه کرده‌اند. جدیدترین نسخه‌ی این سری Story of Seasons: Pioneers of Olive Town نام دارد که با سبک شبیه‌سازی کشاورزی، می‌تواند انتخاب مناسبی برای بازی‌بازان باشد. در این بازی زمین وسیع و چشم نوازی از پدربزرگتان به شما می‌رسد و شما باید با در اختیار داشتن و ابزار و مهارت‌های لازم در آن به کشاورزی و دامپروری مشغول شوید. فراموش نکنید که دوستان زیادی هم دارید که شما را در این راه یاری رسانند. با فروش محصولات هم قادر خواهید بود تا آیتم‌ها و تجهیزات مفیدی را خریداری کنید. این نسخه نسبت به گذشته با تغییرات فراوانی همراه شده است و کیفیت بیشتر آن، طرفداران را به وجد خواهد آورد. تیم سازنده نیز سعی داشته است تا از آثار متنوعی در این سبک الهام بگیرد و باید دید که تا چه حد در این زمینه موفق خواهد بود.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top
زد وان فیلم دانلود فیلم و سریال با لینک مستقیم فروش گلاب دانلود آهنگ جدید رپ فارسی