دوشنبه، ۱۰ آذر ۱۳۹۹
November 30, 2020
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


نسخه‌ی کنسولی بازی Quantum Replica سال آینده منتشر خواهد شد}

 پارس فارس - نسخه‌ی کنسولی بازی Quantum Replica سال آینده منتشر خواهد شد

Quantum Replica را باید عنوانی در سبک‌های اکشن و ماجراجویی دانست که از داستان جالبی هم برخوردار است. در این بازی که به سال ۲۰۸۴ میلادی مربوط می‌شود، شما کنترل شخصیتی به نام آلفا (Alpha) را به دست می‌گیرید و باید در جهانی مملو از تهدیدها زندگی کنید. وظیفه‌ی شما این است که نبردهای نفس‌گیری با دشمنان داشته و مردم سرزمینتان را نجات دهید. این بازی ابتدا در سال ۲۰۱۸ برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شد و مورد استقبال عده‌ی زیادی از علاقه‌مندان به سبک‌های ذکر شده هم قرار گرفت. از ویژگی‌های برجسته‌ی این اثر باید به رمز و رازها و تنوع در دشمنان و باس‌ها اشاره داشت. ضمنا سرعت در این بازی فاکتور مهمی به حساب می‌آید و در صورت رعایت این اصل، شانس پیروزی خود را افزایش خواهید داد. شایان ذکر است که دو شرکت او‌ان‌تری‌دی (ON3D) و پی‌کیوب به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و نشر آن را به عهده داشته‌اند.نسخه‌ی کنسولی بازی Quantum Replica سال آینده منتشر خواهد شد

۲۹ مهر ۱۳۹۹       ۲۲:۳۰       11534/137705        ۴۰۸ بازدید

 پارس فارس - نسخه‌ی کنسولی بازی Quantum Replica سال آینده منتشر خواهد شد

Quantum Replica را باید عنوانی در سبک‌های اکشن و ماجراجویی دانست که از داستان جالبی هم برخوردار است. در این بازی که به سال ۲۰۸۴ میلادی مربوط می‌شود، شما کنترل شخصیتی به نام آلفا (Alpha) را به دست می‌گیرید و باید در جهانی مملو از تهدیدها زندگی کنید. وظیفه‌ی شما این است که نبردهای نفس‌گیری با دشمنان داشته و مردم سرزمینتان را نجات دهید. این بازی ابتدا در سال ۲۰۱۸ برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شد و مورد استقبال عده‌ی زیادی از علاقه‌مندان به سبک‌های ذکر شده هم قرار گرفت. از ویژگی‌های برجسته‌ی این اثر باید به رمز و رازها و تنوع در دشمنان و باس‌ها اشاره داشت. ضمنا سرعت در این بازی فاکتور مهمی به حساب می‌آید و در صورت رعایت این اصل، شانس پیروزی خود را افزایش خواهید داد. شایان ذکر است که دو شرکت او‌ان‌تری‌دی (ON3D) و پی‌کیوب به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و نشر آن را به عهده داشته‌اند.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top
زد وان فیلم دانلود فیلم و سریال با لینک مستقیم فروش گلاب دانلود آهنگ جدید رپ فارسی