دوشنبه، ۱۰ آذر ۱۳۹۹
November 30, 2020
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


تاریخ انتشار نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Transient مشخص شد}

 پارس فارس - تاریخ انتشار نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Transient مشخص شد

Transient را باید عنوانی در ژانرهای ماجراجویی و دلهره‌آور به حساب آورد که داستان آن به آینده مربوط می‌شود. در این بازی که در جهانی سایبرپانکی جریان دارد، شما باید کنترل یکی از اعضای گروه هکرها به نام راندل کارتر (Randolph Carter) را به دست گرفته و خواسته‌های خود و دوستانتان را برآورده کنید. وی در وهله‌ی اول تجربه‌ی کمی دارد، اما به مرور زمان اطلاعات خوبی را در زمینه‌ی شغل خود به دست می‌آورد. از ویژگی‌های برجسته‌ی این بازی باید به داستان گیرا، موسیقی‌های شنیدنی و رمز و رازهای فراوان برای کشف اشاره داشت. قابل ذکر است که دو شرکت استورملینگ و آیس‌برگ اینتراکتیو (Iceberg Interactive) به صورت همزمان وظیفه‌ی ساخت و عرضه‎‌ی آن را به عهده داشته‌اند.تاریخ انتشار نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Transient مشخص شد

۲۹ مهر ۱۳۹۹       ۱۸:۱۵       11534/137691        ۴۱۵ بازدید

 پارس فارس - تاریخ انتشار نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Transient مشخص شد

Transient را باید عنوانی در ژانرهای ماجراجویی و دلهره‌آور به حساب آورد که داستان آن به آینده مربوط می‌شود. در این بازی که در جهانی سایبرپانکی جریان دارد، شما باید کنترل یکی از اعضای گروه هکرها به نام راندل کارتر (Randolph Carter) را به دست گرفته و خواسته‌های خود و دوستانتان را برآورده کنید. وی در وهله‌ی اول تجربه‌ی کمی دارد، اما به مرور زمان اطلاعات خوبی را در زمینه‌ی شغل خود به دست می‌آورد. از ویژگی‌های برجسته‌ی این بازی باید به داستان گیرا، موسیقی‌های شنیدنی و رمز و رازهای فراوان برای کشف اشاره داشت. قابل ذکر است که دو شرکت استورملینگ و آیس‌برگ اینتراکتیو (Iceberg Interactive) به صورت همزمان وظیفه‌ی ساخت و عرضه‎‌ی آن را به عهده داشته‌اند.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top
زد وان فیلم دانلود فیلم و سریال با لینک مستقیم فروش گلاب دانلود آهنگ جدید رپ فارسی