دوشنبه، ۱۰ آذر ۱۳۹۹
November 30, 2020
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


بخش چندنفره به بازی Beat Saber اضافه شد}

 پارس فارس - بخش چندنفره به بازی Beat Saber اضافه شد

در سال‌های اخیر عناوین موسیقی محور زیادی عرضه شدند، اما متاسفانه تنها تعداد کمی از آن‌ها به موفقیت رسیدند. بی شک Beat Saber را باید یکی از آن‌ها دانست که با عرضه‌ی آن برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول پلی‌استیشن وی‌آر، استقبال خوب بازی‌بازان و به خصوص علاقه‌مندان به سبک ذکر شده را در پی داشت. در این بازی حالت‌های مختلفی وجود دارد و با شنیدن موسیقی‌های مختلف، می‌توانید به طور همزمان از شمشیر خود استفاده کرده و پیشروی خوبی داشته باشید. پشتیبانی تیم سازنده نیز از بازی خوب بوده و تا به حال به‌روزرسانی‌های مختلفی برای آن در دسترس قرار گرفته است. به عنوان مثال، امسال یک به‌روزرسانی بزرگ برای آن عرضه شد. قابل ذکر است که شرکت بیت گیمز (Beat Games) وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده داشته است.بخش چندنفره به بازی Beat Saber اضافه شد

۲۸ مهر ۱۳۹۹       ۱۹:۴۵       11534/137632        ۴۲۸ بازدید

 پارس فارس - بخش چندنفره به بازی Beat Saber اضافه شد

در سال‌های اخیر عناوین موسیقی محور زیادی عرضه شدند، اما متاسفانه تنها تعداد کمی از آن‌ها به موفقیت رسیدند. بی شک Beat Saber را باید یکی از آن‌ها دانست که با عرضه‌ی آن برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول پلی‌استیشن وی‌آر، استقبال خوب بازی‌بازان و به خصوص علاقه‌مندان به سبک ذکر شده را در پی داشت. در این بازی حالت‌های مختلفی وجود دارد و با شنیدن موسیقی‌های مختلف، می‌توانید به طور همزمان از شمشیر خود استفاده کرده و پیشروی خوبی داشته باشید. پشتیبانی تیم سازنده نیز از بازی خوب بوده و تا به حال به‌روزرسانی‌های مختلفی برای آن در دسترس قرار گرفته است. به عنوان مثال، امسال یک به‌روزرسانی بزرگ برای آن عرضه شد. قابل ذکر است که شرکت بیت گیمز (Beat Games) وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده داشته است.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top
زد وان فیلم دانلود فیلم و سریال با لینک مستقیم فروش گلاب دانلود آهنگ جدید رپ فارسی