دوشنبه، ۱۰ آذر ۱۳۹۹
November 30, 2020
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


بازی King Arthur Knight’s Tale معرفی شد}

 پارس فارس - بازی King Arthur Knight’s Tale معرفی شد

در کنار معرفی بازی King Arthur: Knight’s Tale، استودیوی نئوکور گیمز از ایجاد یک کمپین کیک‌استارتر خبر داد و اعلام کرد که برای تکمیل روند ساخت این بازی به ۱۵۰ هزار دلار نیاز است. این بازی از افسانه‌های آرتور اقتباس یافته و یک عنوان استراتژی تاکتیکی و نوبتی محسوب می‌شود. شما در این بازی کنترل تیم کوچکی از قهرمانان را در اختیار خواهید داشت و با یک سیستم نبرد مبتنی بر تاکتیک کاملاً جذاب به مبارزه با دشمنان خواهید پرداخت. بیش از ۳۰ قهرمان از ۵ کلاس متنوع در این بازی وجود دارند که می‌توانید یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. همچنین شما می‌توانید مهارت‌های خود را با آیتم‌های قابل جمع‌آوری ترکیب نمایید.بازی King Arthur Knight’s Tale معرفی شد

۲۸ مهر ۱۳۹۹       ۰۹:۳۰       11534/137595        ۴۴۵ بازدید

 پارس فارس - بازی King Arthur Knight’s Tale معرفی شد

در کنار معرفی بازی King Arthur: Knight’s Tale، استودیوی نئوکور گیمز از ایجاد یک کمپین کیک‌استارتر خبر داد و اعلام کرد که برای تکمیل روند ساخت این بازی به ۱۵۰ هزار دلار نیاز است. این بازی از افسانه‌های آرتور اقتباس یافته و یک عنوان استراتژی تاکتیکی و نوبتی محسوب می‌شود. شما در این بازی کنترل تیم کوچکی از قهرمانان را در اختیار خواهید داشت و با یک سیستم نبرد مبتنی بر تاکتیک کاملاً جذاب به مبارزه با دشمنان خواهید پرداخت. بیش از ۳۰ قهرمان از ۵ کلاس متنوع در این بازی وجود دارند که می‌توانید یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. همچنین شما می‌توانید مهارت‌های خود را با آیتم‌های قابل جمع‌آوری ترکیب نمایید.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top
زد وان فیلم دانلود فیلم و سریال با لینک مستقیم فروش گلاب دانلود آهنگ جدید رپ فارسی