دوشنبه، ۱۰ آذر ۱۳۹۹
November 30, 2020
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


بازی ARKNET Singularity برروی اندروید منتشر شد}

 پارس فارس - بازی ARKNET Singularity برروی اندروید منتشر شد

ARKNET: Singularity از سری عناوین اکشن و ماجراجویی است که در آن باید کنترل شخصیتی عجیب را به دست گرفته و به حل معماهای چالش برانگیز فراوانی بپردازید. هدف شما این است که مانع اهداف شوم نیروهای شیطانی شده و به جای آن، خواسته‌های خود را پیاده کنید. ضمنا پس از پایان هر ماموریت قادر هستید تا مهارت‌های جدیدی را دریافت کرده و یا آن‌ها را ارتقا دهید. بیش از ۸۰ ماموریت در این بازی وجود دارد و پیش‌بینی می‌شود که بازی‌بازان ساعت‌ها با آن‌ها سرگرم شوند. بنابراین اگر از علاقه‌مندان به سبک‌های گفته شده هستید، ARKNET: Singularity را به هیچ وجه از دست ندهید.بازی ARKNET Singularity برروی اندروید منتشر شد

۲۷ مهر ۱۳۹۹       ۲۱:۴۵       11534/137582        ۲۳۲ بازدید

 پارس فارس - بازی ARKNET Singularity برروی اندروید منتشر شد

ARKNET: Singularity از سری عناوین اکشن و ماجراجویی است که در آن باید کنترل شخصیتی عجیب را به دست گرفته و به حل معماهای چالش برانگیز فراوانی بپردازید. هدف شما این است که مانع اهداف شوم نیروهای شیطانی شده و به جای آن، خواسته‌های خود را پیاده کنید. ضمنا پس از پایان هر ماموریت قادر هستید تا مهارت‌های جدیدی را دریافت کرده و یا آن‌ها را ارتقا دهید. بیش از ۸۰ ماموریت در این بازی وجود دارد و پیش‌بینی می‌شود که بازی‌بازان ساعت‌ها با آن‌ها سرگرم شوند. بنابراین اگر از علاقه‌مندان به سبک‌های گفته شده هستید، ARKNET: Singularity را به هیچ وجه از دست ندهید.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top
زد وان فیلم دانلود فیلم و سریال با لینک مستقیم فروش گلاب دانلود آهنگ جدید رپ فارسی