جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹
October 30, 2020
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


جعبه گشایی ایکس باکس سری ایکس}

 پارس فارس - جعبه گشایی ایکس باکس سری ایکس

در آستانه‌ی عرضه‌ی کنسول‌های نسل بعد، یک کاربر یوتیوب ویدیویی از جعبه گشایی کنسول ایکس باکس سری ایکس را به اشتراک گذاشته است. با انتشار ویدیویی از جعبه‌گشایی و تصویری از جعبه‌ی کنسول ایکس باکس سری ایکس، به‌نظر می‌رسد که این کنسول به‌دست بعضی کاربران و طرفداران مشتاق رسیده است یا حداقل برای ارسال به خرده‌فروشی‌ها آماده شده است. Thejasonng، کاربر ردیت تصویری در این سایت را به اشتراک گذاشته که در آن جعبه‌های کنسول ایکس باکس سری ایکس را به‌صورت روی هم چیده شده در انباری در مکانی نامشخص نشان می‌دهد.جعبه گشایی ایکس باکس سری ایکس

۲۷ مهر ۱۳۹۹       ۱۰:۳۰       11534/137537        ۲۱۷ بازدید

 پارس فارس - جعبه گشایی ایکس باکس سری ایکس

در آستانه‌ی عرضه‌ی کنسول‌های نسل بعد، یک کاربر یوتیوب ویدیویی از جعبه گشایی کنسول ایکس باکس سری ایکس را به اشتراک گذاشته است. با انتشار ویدیویی از جعبه‌گشایی و تصویری از جعبه‌ی کنسول ایکس باکس سری ایکس، به‌نظر می‌رسد که این کنسول به‌دست بعضی کاربران و طرفداران مشتاق رسیده است یا حداقل برای ارسال به خرده‌فروشی‌ها آماده شده است. Thejasonng، کاربر ردیت تصویری در این سایت را به اشتراک گذاشته که در آن جعبه‌های کنسول ایکس باکس سری ایکس را به‌صورت روی هم چیده شده در انباری در مکانی نامشخص نشان می‌دهد.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاههمچنین ببینید

فایل های ضمیمه

اشتراک گذاریTop
زد وان فیلم دانلود فیلم و سریال با لینک مستقیم فروش گلاب دانلود آهنگ جدید رپ فارسی