پنجشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۹
October 22, 2020
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


تاریخ انتشار نسخه‌ی کنسولی بازی Macrotis A Mother’s Journey مشخص شد}

 پارس فارس - تاریخ انتشار نسخه‌ی کنسولی بازی Macrotis A Mother’s Journey مشخص شد

Macrotis: A Mother’s Journey عنوانی در سبک‌های ماجراجویی و پلتفرمر به صورت دوبعدی است که در آن باید کنترل شخصیتی بامزه را به دست گرفته و سفری پرماجرا را آغاز کنید. این کاراکتر روزی از خواب بیدار می‌شود و درمی‌یابد که فرزندانش را گم کرده است. به همین دلیل، وی تلاش می‌کند تا آن‌ها را یافته و انتقام سختی از دشمنان بگیرد. در جریان بازی هم پازل‌های چالش برانگیزی سر راهتان قرار می‌گیرد که نباید آن‌ها را به راحتی از دست داد. از دیگر ویژگی‌های این عنوان باید به رمز و رازها گوناگون، محیط رنگارنگ و علوم فراوان برای یادگیری اشاره داشت. این بازی ابتدا در سال ۲۰۱۹ میلادی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شد و به نظر می‌رسد که سازندگان برنامه‌های بیشتری برای افزایش هواداران دارند. اگر شما هم از علاقه‌مندان به سبک‌های گفته شده هستید، Macrotis: A Mother’s Journey می‌تواند چند ساعت شما را سرگرم کند. قابل ذکر است که شرکت ایستاسیاسافت (Eastasiasoft) وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده داشته است.تاریخ انتشار نسخه‌ی کنسولی بازی Macrotis A Mother’s Journey مشخص شد

۲۶ مهر ۱۳۹۹       ۲۰:۱۵       11534/137515        ۲۰۹ بازدید

 پارس فارس - تاریخ انتشار نسخه‌ی کنسولی بازی Macrotis A Mother’s Journey مشخص شد

Macrotis: A Mother’s Journey عنوانی در سبک‌های ماجراجویی و پلتفرمر به صورت دوبعدی است که در آن باید کنترل شخصیتی بامزه را به دست گرفته و سفری پرماجرا را آغاز کنید. این کاراکتر روزی از خواب بیدار می‌شود و درمی‌یابد که فرزندانش را گم کرده است. به همین دلیل، وی تلاش می‌کند تا آن‌ها را یافته و انتقام سختی از دشمنان بگیرد. در جریان بازی هم پازل‌های چالش برانگیزی سر راهتان قرار می‌گیرد که نباید آن‌ها را به راحتی از دست داد. از دیگر ویژگی‌های این عنوان باید به رمز و رازها گوناگون، محیط رنگارنگ و علوم فراوان برای یادگیری اشاره داشت. این بازی ابتدا در سال ۲۰۱۹ میلادی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شد و به نظر می‌رسد که سازندگان برنامه‌های بیشتری برای افزایش هواداران دارند. اگر شما هم از علاقه‌مندان به سبک‌های گفته شده هستید، Macrotis: A Mother’s Journey می‌تواند چند ساعت شما را سرگرم کند. قابل ذکر است که شرکت ایستاسیاسافت (Eastasiasoft) وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده داشته است.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاههمچنین ببینید

فایل های ضمیمه

اشتراک گذاریTop
زد وان فیلم دانلود فیلم و سریال با لینک مستقیم فروش گلاب دانلود آهنگ جدید رپ فارسی