سه شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹
October 27, 2020
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


تریلری از گیم‌پلی بازی ANNO Mutationem منتشر شد.}

پارس فارس - تریلری از گیم‌پلی بازی ANNO Mutationem منتشر شد 

ANNO: Mutationem از سری عناوین اکشن، ماجراجویی و نقش‌آفرینی است که در آن باید کنترل زنی قدرتمند را به دست گرفته و به مبارزه با سیل عظیمی از دشمنانتان بپردازید. بازی در محیطی سایبرپانکی جریان دارد و این قضیه احتمالا استقبال افراد زیادی را به دنبال خواهد داشت. این کاراکتر از مهارت‌های منحصربه‌فرد و عجیبی برخوردار است و هر زمان که تمایل داشته باشید، قادر به شخصی‌سازی وی خواهید بود. رمز و رازهای فراوانی هم در مناطق مختلف بازی وجود دارد که پس از کشف آن‌ها امتیازاتی را دریافت خواهید کرد. گفتنی است که دو شرکت تینکینگ‌استارز (ThinkingStars) و لایتنینگ گیمز به ترتیب وظیفه‌ی توسعه و عرضه‌ی ANNO: Mutationem را به عهده داشته‌اند.تریلری از گیم‌پلی بازی ANNO Mutationem منتشر شد.

۱۹ مهر ۱۳۹۹       ۲۱:۰۰       11534/137419        ۲۱۶ بازدید

پارس فارس - تریلری از گیم‌پلی بازی ANNO Mutationem منتشر شد 

ANNO: Mutationem از سری عناوین اکشن، ماجراجویی و نقش‌آفرینی است که در آن باید کنترل زنی قدرتمند را به دست گرفته و به مبارزه با سیل عظیمی از دشمنانتان بپردازید. بازی در محیطی سایبرپانکی جریان دارد و این قضیه احتمالا استقبال افراد زیادی را به دنبال خواهد داشت. این کاراکتر از مهارت‌های منحصربه‌فرد و عجیبی برخوردار است و هر زمان که تمایل داشته باشید، قادر به شخصی‌سازی وی خواهید بود. رمز و رازهای فراوانی هم در مناطق مختلف بازی وجود دارد که پس از کشف آن‌ها امتیازاتی را دریافت خواهید کرد. گفتنی است که دو شرکت تینکینگ‌استارز (ThinkingStars) و لایتنینگ گیمز به ترتیب وظیفه‌ی توسعه و عرضه‌ی ANNO: Mutationem را به عهده داشته‌اند.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاههمچنین ببینید

فایل های ضمیمه

اشتراک گذاریTop
زد وان فیلم دانلود فیلم و سریال با لینک مستقیم فروش گلاب دانلود آهنگ جدید رپ فارسی