سه شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹
October 27, 2020
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


تریلر جدیدی از بازی Pikmin 3 Deluxe منتشر شد}

 پارس فارس - تریلر جدیدی از بازی Pikmin 3 Deluxe منتشر شد

Pikmin 3 Deluxe عنوانی در سبک‌ ماجراجویی است که گیم‌پلی منحصربه‌فرد و بسیار بامزه‌ای دارد. در این بازی باید هدایت موجودات دوست داشتنی و کوچکی را به دست گرفته و راهی سفری طولانی شوید. در این راه مهارت‌های مختلفی را آموخته و آیتم‌هایی را به منظور پیشروی بهتر کسب خواهید کرد. این عنوان ابتدا در سال ۲۰۱۳ میلادی برروی کنسول Wii U عرضه شد و استقبال نسبتا خوب بازی‌بازان را هم در پی داشت. حال تیم سازنده تصمیم گرفته است تا نسخه‌ی بهبود یافته‌ی آن با کیفیت و تجهیزات بیشتر بسازد و باید دید که واکنش بازی‌بازان در این زمینه چه خواهد بود. تریلر جدیدی از بازی Pikmin 3 Deluxe منتشر شد

۱۸ مهر ۱۳۹۹       ۲۰:۳۰       11534/137379        ۲۰۷ بازدید

 پارس فارس - تریلر جدیدی از بازی Pikmin 3 Deluxe منتشر شد

Pikmin 3 Deluxe عنوانی در سبک‌ ماجراجویی است که گیم‌پلی منحصربه‌فرد و بسیار بامزه‌ای دارد. در این بازی باید هدایت موجودات دوست داشتنی و کوچکی را به دست گرفته و راهی سفری طولانی شوید. در این راه مهارت‌های مختلفی را آموخته و آیتم‌هایی را به منظور پیشروی بهتر کسب خواهید کرد. این عنوان ابتدا در سال ۲۰۱۳ میلادی برروی کنسول Wii U عرضه شد و استقبال نسبتا خوب بازی‌بازان را هم در پی داشت. حال تیم سازنده تصمیم گرفته است تا نسخه‌ی بهبود یافته‌ی آن با کیفیت و تجهیزات بیشتر بسازد و باید دید که واکنش بازی‌بازان در این زمینه چه خواهد بود. 

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاههمچنین ببینید

فایل های ضمیمه

اشتراک گذاریTop
زد وان فیلم دانلود فیلم و سریال با لینک مستقیم فروش گلاب دانلود آهنگ جدید رپ فارسی