پنجشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۹
October 22, 2020
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


تریلر جدیدی از بازی Boundary منتشر شد}

پارس فارس - تریلر جدیدی از بازی Boundary منتشر شد 

Boundary از سری عناوین چندنفره به سبک‌های اکشن و تیراندازی و به صورت اول شخص است که در آن باید کنترل فضانوردان مبارز ملقب به astroperator را به دست گرفته و با موجودات بیگانه و عجیب و غریب مبارزات جانانه‌ای داشته باشید. اکثر بخش‌های این بازی آنلاین بوده و بدیهی است که برای تجربه‌ی آن‌ها به اینترنت نیاز خواهید داشت. از جالب‌ترین ویژگی‌های این بازی باید به تنوع در سلاح‌ها و ارتقای کیفیت آن‌ها اشاره داشت. ضمنا مناطق فراوانی برای آغاز نبردها در بازی وجود دارد که بسیار هیجان انگیز هستند. به نقل از تیم سازنده، توسعه‌ی این عنوان هم‌اکنون به پایان رسیده و همه چیز برای عرضه‌ی آن فراهم شده است. قابل ذکر است که دو شرکت سرجیکال اسکالپلز (Surgical Scalpels) و هویا به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی Boundary را به عهده دارند.تریلر جدیدی از بازی Boundary منتشر شد

۱۸ مهر ۱۳۹۹       ۱۴:۳۰       11534/137357        ۲۰۵ بازدید

پارس فارس - تریلر جدیدی از بازی Boundary منتشر شد 

Boundary از سری عناوین چندنفره به سبک‌های اکشن و تیراندازی و به صورت اول شخص است که در آن باید کنترل فضانوردان مبارز ملقب به astroperator را به دست گرفته و با موجودات بیگانه و عجیب و غریب مبارزات جانانه‌ای داشته باشید. اکثر بخش‌های این بازی آنلاین بوده و بدیهی است که برای تجربه‌ی آن‌ها به اینترنت نیاز خواهید داشت. از جالب‌ترین ویژگی‌های این بازی باید به تنوع در سلاح‌ها و ارتقای کیفیت آن‌ها اشاره داشت. ضمنا مناطق فراوانی برای آغاز نبردها در بازی وجود دارد که بسیار هیجان انگیز هستند. به نقل از تیم سازنده، توسعه‌ی این عنوان هم‌اکنون به پایان رسیده و همه چیز برای عرضه‌ی آن فراهم شده است. قابل ذکر است که دو شرکت سرجیکال اسکالپلز (Surgical Scalpels) و هویا به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی Boundary را به عهده دارند.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاههمچنین ببینید

فایل های ضمیمه

اشتراک گذاریTop
زد وان فیلم دانلود فیلم و سریال با لینک مستقیم فروش گلاب دانلود آهنگ جدید رپ فارسی