سه شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹
October 27, 2020
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


بازی Unmemory برای گوشی‌های هوشمند معرفی شد}

 پارس فارس - بازی Unmemory برای گوشی‌های هوشمند معرفی شد

Unmemory از سری عناوین فکری و پازلی است که در آن باید به حل معماهای چالش‌برانگیز و خلاقانه‌ای پرداخته و لحظات لذت‌بخشی را به ارمغان آورید. این طور که پیداست، تیم سازنده در توسعه‌ی پازل‌ها و پیاده‌سازی آن‌ها تا حد زیادی موفق عمل کرده است و حال باید دید که واکنش بازی‌بازان در این خصوص چه خواهد بود. ضمنا این تیم تلاش زیادی را برای صداگذاری قابل قبول داشته‌اند. علاوه‌بر این موارد، در این عنوان قادر هستید تا کتاب‌های متنوعی را مطالعه کرده و دانشتان را بیشتر کنید. استودیوی فوق در امر ساخت و عرضه‌ی این اثر نقش داشته است. جالب است بدانید که آن‌ها برای ساخت Unmemory از عناوینی نظیر Device 6، و Her Story الهام گرفته‌اند.بازی Unmemory برای گوشی‌های هوشمند معرفی شد

۱۷ مهر ۱۳۹۹       ۱۹:۰۰       11534/137330        ۳۳۸ بازدید

 پارس فارس - بازی Unmemory برای گوشی‌های هوشمند معرفی شد

Unmemory از سری عناوین فکری و پازلی است که در آن باید به حل معماهای چالش‌برانگیز و خلاقانه‌ای پرداخته و لحظات لذت‌بخشی را به ارمغان آورید. این طور که پیداست، تیم سازنده در توسعه‌ی پازل‌ها و پیاده‌سازی آن‌ها تا حد زیادی موفق عمل کرده است و حال باید دید که واکنش بازی‌بازان در این خصوص چه خواهد بود. ضمنا این تیم تلاش زیادی را برای صداگذاری قابل قبول داشته‌اند. علاوه‌بر این موارد، در این عنوان قادر هستید تا کتاب‌های متنوعی را مطالعه کرده و دانشتان را بیشتر کنید. استودیوی فوق در امر ساخت و عرضه‌ی این اثر نقش داشته است. جالب است بدانید که آن‌ها برای ساخت Unmemory از عناوینی نظیر Device 6، و Her Story الهام گرفته‌اند.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاههمچنین ببینید

فایل های ضمیمه

اشتراک گذاریTop
زد وان فیلم دانلود فیلم و سریال با لینک مستقیم فروش گلاب دانلود آهنگ جدید رپ فارسی