سه شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹
October 27, 2020
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


بازی Juicy Realm برای اندروید تخفیف خورد}

 پارس فارس - بازی Juicy Realm برای اندروید تخفیف خورد

Juicy Realm را باید از سری آثار جذاب به سبک تیراندازی به حساب آورد که ابتدا در گذشته برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و برخی کنسول‌ها عرضه شد و به محبوبیت فراوانی هم نزد بازی‌بازان دست یافت. تیم سازنده از همان زمان سعی داشت تا شما هواداران این عنوان را افزایش دهد. به همین منظور، شاهد انتشار آن برروی سیستم عامل‌های اندروید و iOS نیز بودیم که استقبال خوب دارندگان گوشی‌هایی هوشمند را در پی داشت. در این بازی باید در نقش یکی از محافظان ماجراجوی زمین قرار گرفته و دست بیگانگان و موجودات عجیب و غریب را از رسیدن به این سیاره کوتاه کنید. سلاح‌ها و آیتم‌های مفیدی هم در اختیارتان قرار می‌گیرد تا کار دفاع را به بهترین شکل ممکن انجام دهید. یکی از بخش‌های هیجان انگیز بازی، حالت چند نفره‌ی آن است که می‌توانید با دوستان و یا سایر بازی‌بازان از سراسر جهان تجربه کرده و لذت ببرید. شایان ذکر است که شرکت اکس. دی نتورک (X. D. Network) به صورت همزمان وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی Juicy Realm را به عهده داشته است.بازی Juicy Realm برای اندروید تخفیف خورد

۱۷ مهر ۱۳۹۹       ۱۶:۰۰       11534/137318        ۳۳۷ بازدید

 پارس فارس - بازی Juicy Realm برای اندروید تخفیف خورد

Juicy Realm را باید از سری آثار جذاب به سبک تیراندازی به حساب آورد که ابتدا در گذشته برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و برخی کنسول‌ها عرضه شد و به محبوبیت فراوانی هم نزد بازی‌بازان دست یافت. تیم سازنده از همان زمان سعی داشت تا شما هواداران این عنوان را افزایش دهد. به همین منظور، شاهد انتشار آن برروی سیستم عامل‌های اندروید و iOS نیز بودیم که استقبال خوب دارندگان گوشی‌هایی هوشمند را در پی داشت. در این بازی باید در نقش یکی از محافظان ماجراجوی زمین قرار گرفته و دست بیگانگان و موجودات عجیب و غریب را از رسیدن به این سیاره کوتاه کنید. سلاح‌ها و آیتم‌های مفیدی هم در اختیارتان قرار می‌گیرد تا کار دفاع را به بهترین شکل ممکن انجام دهید. یکی از بخش‌های هیجان انگیز بازی، حالت چند نفره‌ی آن است که می‌توانید با دوستان و یا سایر بازی‌بازان از سراسر جهان تجربه کرده و لذت ببرید. شایان ذکر است که شرکت اکس. دی نتورک (X. D. Network) به صورت همزمان وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی Juicy Realm را به عهده داشته است.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاههمچنین ببینید

فایل های ضمیمه

اشتراک گذاریTop
زد وان فیلم دانلود فیلم و سریال با لینک مستقیم فروش گلاب دانلود آهنگ جدید رپ فارسی