سه شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹
October 27, 2020
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


بازی Creatures of Aether برروی اندروید منتشر شد}

 پارس فارس - بازی Creatures of Aether برروی اندروید منتشر شد

Creatures of Aether از سری عناوین نقش‌آفرینی و کارت محور است که در آن باید با استفاده از کارت‌های متنوع، دشمنان را از پای درآورده و به قهرمانی بی بدیل تبدیل شوید. این بازی نسبت به آثار هم سبک خود تفاوت‌هایی دارد و می‌تواند رضایت بازی‌بازان را به همراه داشته باشد. همچنین کاراکترهای فراوانی در بازی وجود دارد که نباید این قضیه را فراموش کرد. در یکی از حالت‌های بازی، قادر هستید تا به صورت آنلاین با دوستان و یا دیگر بازی‌بازان از سایر نقاط جهان به رقابت پرداخته و لذت ببرید. پس اگر دوست دار سبک‌های ذکر شده هستید، Creatures of Aether را به هیچ وجه از دست ندهید. گفتنی است که دن فرنس (Dan Fornace) کارگردانی این اثر را به عهده داشته است و استودیوی سازنده‌ی آن را هم باید تاکو بوی (Tako Boy) به حساب آورد.بازی Creatures of Aether برروی اندروید منتشر شد

۱۷ مهر ۱۳۹۹       ۱۳:۳۰       11534/137308        ۳۴۱ بازدید

 پارس فارس - بازی Creatures of Aether برروی اندروید منتشر شد

Creatures of Aether از سری عناوین نقش‌آفرینی و کارت محور است که در آن باید با استفاده از کارت‌های متنوع، دشمنان را از پای درآورده و به قهرمانی بی بدیل تبدیل شوید. این بازی نسبت به آثار هم سبک خود تفاوت‌هایی دارد و می‌تواند رضایت بازی‌بازان را به همراه داشته باشد. همچنین کاراکترهای فراوانی در بازی وجود دارد که نباید این قضیه را فراموش کرد. در یکی از حالت‌های بازی، قادر هستید تا به صورت آنلاین با دوستان و یا دیگر بازی‌بازان از سایر نقاط جهان به رقابت پرداخته و لذت ببرید. پس اگر دوست دار سبک‌های ذکر شده هستید، Creatures of Aether را به هیچ وجه از دست ندهید. گفتنی است که دن فرنس (Dan Fornace) کارگردانی این اثر را به عهده داشته است و استودیوی سازنده‌ی آن را هم باید تاکو بوی (Tako Boy) به حساب آورد.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاههمچنین ببینید

فایل های ضمیمه

اشتراک گذاریTop
زد وان فیلم دانلود فیلم و سریال با لینک مستقیم فروش گلاب دانلود آهنگ جدید رپ فارسی