شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹
October 31, 2020
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


وقتی حجاب بازیچه دستان «حجاب استایل ‌ها» می شود!}

 پارس فارس - وقتی حجاب بازیچه دستان «حجاب استایل ‌ها» می شود!

اینستاگرام را باز می‌کنم؛ اولین استوری از یک طراح لباس مربوط به معرفی دختر تازه محجبه شده‌ای ست که در پیجش لباس‌های حجاب را تبلیغ می‌کند و نظر مخاطبان را راجع‌به استایلش می‌پرسد. استوری بعد شاید مربوط به معرفی پیج لایف استایل فلان آرایشگر معروف است که جدیدا تصمیم گرفته به قهرش با روسری خاتمه دهد و حالا روسری‌اش را کامل جلو می‌کشد. اینجا عده‌ای خوشحالند از انتخاب خانم آرایشگر و از او می‌خواهند از مدل لباس‌های روزمره‌اش عکس بگذراد تا ایده بگیرند و جواب می‌گیرند که چند لباس هم برای فروش طراحی کرده است و به زودی به اشتراک می‌گذراد! حالا استوری بعدی از یک حجاب استایل دیگر که عکس مدل لباس‌های لبنانی را گذاشته و می‌گوید اگر ایران بودند مصداق خودنمایی می‌شدند و با فالورانش به این نتیجه می‌رسند که اگر از مهمانی‌ها شروع کنیم می‌توانیم بعدا به خیابان‌ها هم بیاییم! و صد‌ها مدل لباس از طراحان که با دیدن تعدادی از آن‌ها به یاد استایل‌های ترکیه و مالزی و.. میافتیم؛ و مزون‌های حجابی که در رقابت دنیای مد هر روز دست به خلاقیت می‌زنند و هربار یک تزئین جدید به لباس‌ها و حتی چادر‌ها اضافه می‌کنند و به این صورت چادر را هم از سادگی و پوشیدگی اولیه‌اش دور می‌کنند.وقتی حجاب بازیچه دستان «حجاب استایل ‌ها» می شود!

۷ مهر ۱۳۹۹       ۲۰:۳۰       11534/137007        ۲۱۵ بازدید

 پارس فارس - وقتی حجاب بازیچه دستان «حجاب استایل ‌ها» می شود!

اینستاگرام را باز می‌کنم؛ اولین استوری از یک طراح لباس مربوط به معرفی دختر تازه محجبه شده‌ای ست که در پیجش لباس‌های حجاب را تبلیغ می‌کند و نظر مخاطبان را راجع‌به استایلش می‌پرسد. استوری بعد شاید مربوط به معرفی پیج لایف استایل فلان آرایشگر معروف است که جدیدا تصمیم گرفته به قهرش با روسری خاتمه دهد و حالا روسری‌اش را کامل جلو می‌کشد. اینجا عده‌ای خوشحالند از انتخاب خانم آرایشگر و از او می‌خواهند از مدل لباس‌های روزمره‌اش عکس بگذراد تا ایده بگیرند و جواب می‌گیرند که چند لباس هم برای فروش طراحی کرده است و به زودی به اشتراک می‌گذراد! حالا استوری بعدی از یک حجاب استایل دیگر که عکس مدل لباس‌های لبنانی را گذاشته و می‌گوید اگر ایران بودند مصداق خودنمایی می‌شدند و با فالورانش به این نتیجه می‌رسند که اگر از مهمانی‌ها شروع کنیم می‌توانیم بعدا به خیابان‌ها هم بیاییم! و صد‌ها مدل لباس از طراحان که با دیدن تعدادی از آن‌ها به یاد استایل‌های ترکیه و مالزی و.. میافتیم؛ و مزون‌های حجابی که در رقابت دنیای مد هر روز دست به خلاقیت می‌زنند و هربار یک تزئین جدید به لباس‌ها و حتی چادر‌ها اضافه می‌کنند و به این صورت چادر را هم از سادگی و پوشیدگی اولیه‌اش دور می‌کنند.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاههمچنین ببینید

فایل های ضمیمه

اشتراک گذاریTop
زد وان فیلم دانلود فیلم و سریال با لینک مستقیم فروش گلاب دانلود آهنگ جدید رپ فارسی