شنبه، ۵ مهر ۱۳۹۹
September 26, 2020
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


بازی Odie’s Dimension II برروی گوشی‌های هوشمند در دسترس قرار گرفت}

 پارس فارس - بازی Odie’s Dimension II برروی گوشی‌های هوشمند در دسترس قرار گرفت

بدون شک تجربه‌ی عناوین فکری و پازلی برروی گوشی‌های هوشمند حال و هوای خاصی دارد و می‌تواند موجب سرگرم شدن بازی‌بازان شود. پیش‌بینی می‌شود که Odie’s Dimension II نیز یکی از همین بازی‌ها باشد. در این بازی باید کنترل فردی کوچک را به دست گرفته و با حل پازل‌ها و چالش‌های عجیب، مسیر خود را برای رسیدن به مقصد هموار کنید. در این بین آیتم‌هایی هم در اختیارتان قرار می‌گیرد تا بهتر از قبل پیشروی کنید. واضح است که سازندگان برای ساخت این عنوان از بازی Monument Valley الهام گرفته‌اند؛ چرا که نکات مشابه فراوانی میان این دو دیده می‌شود. لازم به ذکر است که استودیوی دریم تک (Dream Tech) وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی این نسخه را به عهده داشته است.بازی Odie’s Dimension II برروی گوشی‌های هوشمند در دسترس قرار گرفت

۲۶ شهریور ۱۳۹۹       ۱۲:۴۵       11534/136394        ۲۲۲ بازدید

 پارس فارس - بازی Odie’s Dimension II برروی گوشی‌های هوشمند در دسترس قرار گرفت

بدون شک تجربه‌ی عناوین فکری و پازلی برروی گوشی‌های هوشمند حال و هوای خاصی دارد و می‌تواند موجب سرگرم شدن بازی‌بازان شود. پیش‌بینی می‌شود که Odie’s Dimension II نیز یکی از همین بازی‌ها باشد. در این بازی باید کنترل فردی کوچک را به دست گرفته و با حل پازل‌ها و چالش‌های عجیب، مسیر خود را برای رسیدن به مقصد هموار کنید. در این بین آیتم‌هایی هم در اختیارتان قرار می‌گیرد تا بهتر از قبل پیشروی کنید. واضح است که سازندگان برای ساخت این عنوان از بازی Monument Valley الهام گرفته‌اند؛ چرا که نکات مشابه فراوانی میان این دو دیده می‌شود. لازم به ذکر است که استودیوی دریم تک (Dream Tech) وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی این نسخه را به عهده داشته است.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top
زد وان فیلم دانلود فیلم و سریال با لینک مستقیم فروش گلاب دانلود آهنگ جدید رپ فارسی