سه شنبه، ۱ مهر ۱۳۹۹
September 22, 2020
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


بازی Blind Fate Edo no Yami معرفی شد}

پارس فارس - بازی Blind Fate Edo no Yami معرفی شد

Blind Fate: Edo no Yami از سری عناوین مهیج به سبک اکشن است که در آن باید کنترل شخصیتی به نام یامی (Yami) را به دست بگیرید. جهان این بازی مملو از روبات‌های ژاپنی است که قصد تصرف دنیا را دارند. شما باید با استفاده از مهارت‌ها و سلاح‌هایی که در اختیار دارید، مانع از دستیابی آن‌ها به خواسته‌هایشان شوید. بد نیست بدانید که دو استودیوی ترولوبایتس (Troglobytes) و ۱۰۱XP به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار این اثر را به عهده داشته‌اند.بازی Blind Fate Edo no Yami معرفی شد

۲۶ شهریور ۱۳۹۹       ۱۰:۱۵       11534/136384        ۲۲۵ بازدید

پارس فارس - بازی Blind Fate Edo no Yami معرفی شد

Blind Fate: Edo no Yami از سری عناوین مهیج به سبک اکشن است که در آن باید کنترل شخصیتی به نام یامی (Yami) را به دست بگیرید. جهان این بازی مملو از روبات‌های ژاپنی است که قصد تصرف دنیا را دارند. شما باید با استفاده از مهارت‌ها و سلاح‌هایی که در اختیار دارید، مانع از دستیابی آن‌ها به خواسته‌هایشان شوید. بد نیست بدانید که دو استودیوی ترولوبایتس (Troglobytes) و ۱۰۱XP به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار این اثر را به عهده داشته‌اند.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top
زد وان فیلم دانلود فیلم و سریال با لینک مستقیم فروش گلاب دانلود آهنگ جدید رپ فارسی