سه شنبه، ۱ مهر ۱۳۹۹
September 22, 2020
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


تریلر جدیدی از بازی ۱۳Sentinels Aegis Rim منتشر شد}

 پارس فارس - تریلر جدیدی از بازی ۱۳Sentinels Aegis Rim منتشر شد

۱۳Sentinels: Aegis Rim از سری عناوین جذاب و داستان محور است که در آن سیزده داستان متنوع روایت می‌شود. در میانه‌های بازی، تمامی این داستان‌ها به هم گره می‌خورد و شما با در دست داشتن کنترل شخصیت‌های مختلف باید آن را به بهترین شکل به پایان برسانید. این بازی ابتدا در کشور ژاپن در دسترس قرار گرفت و رضایت بسیاری از بازی‌بازان و دوست داران عناوین این سبک را هم جلب کرد. گفتنی است که دو استودیوی وانیل‌اویر (Vanillaware) و آتلوس به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار این اثر را به عهده داشته‌اند. ماه گذشته ویدئویی از گیم‌پلی این بازی عرضه شد که برای مشاهده‌ی آن می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.تریلر جدیدی از بازی ۱۳Sentinels Aegis Rim منتشر شد

۲۳ شهریور ۱۳۹۹       ۱۲:۰۰       11534/136356        ۲۴۹ بازدید

 پارس فارس - تریلر جدیدی از بازی ۱۳Sentinels Aegis Rim منتشر شد

۱۳Sentinels: Aegis Rim از سری عناوین جذاب و داستان محور است که در آن سیزده داستان متنوع روایت می‌شود. در میانه‌های بازی، تمامی این داستان‌ها به هم گره می‌خورد و شما با در دست داشتن کنترل شخصیت‌های مختلف باید آن را به بهترین شکل به پایان برسانید. این بازی ابتدا در کشور ژاپن در دسترس قرار گرفت و رضایت بسیاری از بازی‌بازان و دوست داران عناوین این سبک را هم جلب کرد. گفتنی است که دو استودیوی وانیل‌اویر (Vanillaware) و آتلوس به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار این اثر را به عهده داشته‌اند. ماه گذشته ویدئویی از گیم‌پلی این بازی عرضه شد که برای مشاهده‌ی آن می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top
زد وان فیلم دانلود فیلم و سریال با لینک مستقیم فروش گلاب دانلود آهنگ جدید رپ فارسی