پنجشنبه، ۳ مهر ۱۳۹۹
September 24, 2020
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


بازی Anuchard برای رایانه‌های شخصی معرفی شد}

 پارس فارس - بازی Anuchard برای رایانه‌های شخصی معرفی شد

عناوین دوبعدی هنوز هم نزد بازی‌بازان از محبوبیت بالایی برخوردار هستند؛ چرا که یاد و خاطره‌ی گذشته را برایشان زنده می‌کند. حال پیش‌بینی می‌شود که Anuchard نیز یکی از همین بازی‌ها باشد که در آن باید راهی ماجراجویی بزرگی شده و با هیولاهای مختلف مبارزه کنید. معماهای فراوانی هم در جریان بازی وجود دارند که حل کردن آن‌ها برای ادامه الزامی است. همچنین باید در مواقع نیاز اقدام به خوردن غذا کنید و برای بقا بجنگید. تیم سازنده برای ساخت این عنوان از آثاری نظیر Soul Blazer و Terranigma الهام گرفته‌اند. گفتنی است که استودیوی استلارنول (stellarNull) به صورت همزمان وظیفه‌ی ساخت و انتشار Anuchard را به عهده دارد.بازی Anuchard برای رایانه‌های شخصی معرفی شد

۲۲ شهریور ۱۳۹۹       ۲۰:۱۵       11534/136328        ۲۳۴ بازدید

 پارس فارس - بازی Anuchard برای رایانه‌های شخصی معرفی شد

عناوین دوبعدی هنوز هم نزد بازی‌بازان از محبوبیت بالایی برخوردار هستند؛ چرا که یاد و خاطره‌ی گذشته را برایشان زنده می‌کند. حال پیش‌بینی می‌شود که Anuchard نیز یکی از همین بازی‌ها باشد که در آن باید راهی ماجراجویی بزرگی شده و با هیولاهای مختلف مبارزه کنید. معماهای فراوانی هم در جریان بازی وجود دارند که حل کردن آن‌ها برای ادامه الزامی است. همچنین باید در مواقع نیاز اقدام به خوردن غذا کنید و برای بقا بجنگید. تیم سازنده برای ساخت این عنوان از آثاری نظیر Soul Blazer و Terranigma الهام گرفته‌اند. گفتنی است که استودیوی استلارنول (stellarNull) به صورت همزمان وظیفه‌ی ساخت و انتشار Anuchard را به عهده دارد.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top
زد وان فیلم دانلود فیلم و سریال با لینک مستقیم فروش گلاب دانلود آهنگ جدید رپ فارسی