پنجشنبه، ۳ مهر ۱۳۹۹
September 24, 2020
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


بازی The Darkest Tales برای رایانه‌های شخصی معرفی شد.}

 پارس فارس - بازی The Darkest Tales برای رایانه‌های شخصی معرفی شد.

The Darkest Tales از سری عناوین جذاب به سبک‌های پلتفرمر و ماجراجویی است که در آن باید کنترل خرسی کوچ; به نام تدی (Teddy) را به دست بگیرید. هدف شما این است که به دنبال صاحب خود رفته و وی را از خطر مرگ نجات دهید. سلاح‌های بامزه‌ای هم در اختیار دارید که در مبارزه با دشمنان مفید خواهند بود. اگر از علاقه‌مندان به این آثار هستید، The Darkest Tales می‌تواند شما را ساعت‌ها سرگرم کند. قابل ذکر است که دو استودیوی ترینیتی تیم و ۱۰۱XP به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار این عنوان را به عهده داشته‌اند.بازی The Darkest Tales برای رایانه‌های شخصی معرفی شد.

۲۲ شهریور ۱۳۹۹       ۱۲:۰۰       11534/136295        ۲۰۸ بازدید

 پارس فارس - بازی The Darkest Tales برای رایانه‌های شخصی معرفی شد.

The Darkest Tales از سری عناوین جذاب به سبک‌های پلتفرمر و ماجراجویی است که در آن باید کنترل خرسی کوچ; به نام تدی (Teddy) را به دست بگیرید. هدف شما این است که به دنبال صاحب خود رفته و وی را از خطر مرگ نجات دهید. سلاح‌های بامزه‌ای هم در اختیار دارید که در مبارزه با دشمنان مفید خواهند بود. اگر از علاقه‌مندان به این آثار هستید، The Darkest Tales می‌تواند شما را ساعت‌ها سرگرم کند. قابل ذکر است که دو استودیوی ترینیتی تیم و ۱۰۱XP به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار این عنوان را به عهده داشته‌اند.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top
زد وان فیلم دانلود فیلم و سریال با لینک مستقیم فروش گلاب دانلود آهنگ جدید رپ فارسی