یکشنبه، ۱۵ تیر ۱۳۹۹
July 5, 2020
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


تریلر جدیدی از گیم‌پلی فصل چهارم بازی Apex Legends منتشر شد}

 پارس فارس - تریلر جدیدی از گیم‌پلی فصل چهارم بازی Apex Legends منتشر شد.

استودیوی بازی‌سازی ریسپاون (Respawn) همواره در تلاش بوده تا یکی از بهترین ساخته‌های خود یعنی Apex Legends را با به‌روزرسانی‌ها و محتویات مختلف و جدید، در نگاه بازی‌بازان و کاربران جذاب نگه دارد. بازی تیراندازی Apex Legends همواره چالش‌ها و شخصیت‌های جدیدی را به کاربران خود معرفی کرده است تا تجربه‌های نوینی را برای آن‌ها مهیا کند. در همین راستا به تازگی تریلر جدیدی از گیم‌پلی فصل چهارم این بازی در دسترس قرار گرفته که توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است.تریلر جدیدی از گیم‌پلی فصل چهارم بازی Apex Legends منتشر شد

۵ تیر ۱۳۹۹       ۱۵:۱۵       11534/133895        ۲۰۱ بازدید

 پارس فارس - تریلر جدیدی از گیم‌پلی فصل چهارم بازی Apex Legends منتشر شد.

استودیوی بازی‌سازی ریسپاون (Respawn) همواره در تلاش بوده تا یکی از بهترین ساخته‌های خود یعنی Apex Legends را با به‌روزرسانی‌ها و محتویات مختلف و جدید، در نگاه بازی‌بازان و کاربران جذاب نگه دارد. بازی تیراندازی Apex Legends همواره چالش‌ها و شخصیت‌های جدیدی را به کاربران خود معرفی کرده است تا تجربه‌های نوینی را برای آن‌ها مهیا کند. در همین راستا به تازگی تریلر جدیدی از گیم‌پلی فصل چهارم این بازی در دسترس قرار گرفته که توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top
زد وان فیلم دانلود فیلم و سریال با لینک مستقیم فروش گلاب دانلود آهنگ جدید رپ فارسی