یکشنبه، ۲۴ شهریور ۱۳۹۸
September 15, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


موضوع فلسطین مهمترین دغدغه

۱۹ تیر ۱۳۹۴       ۱۲:۱۹       2/13257     
خبررسانی چشم انداز پارس: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه موضوع فلسطین و قدس شریف را اولین و مهمترین دغدغه جهان اسلام دانست و گفت: این دغدغه و نگرانی تا رهایی کامل قدس شریف از چنگال صهیونیست ها ادامه خواهد داشت.

پارس فارس

 آیت الله مصطفی علما در خطبه های نماز جمعه افزود: روز جهانی قدس روز اسلام است که در آن مسلمانان دنیا متحدتر از هر زمان دیگری به دفاع از حقانیت اسلام و امت های مظلوم اسلامی نظیر فلسطین می پردازند. وی با اشاره به جنایات بی شمار رژیم صهیونیستی در منطقه و قدس یادآور شد: آن ها یا خودشان جنایت می کنند و یا با ایجاد جریان های تکفیری سعی دارند به قتل و کشتار مسلمانان بپردازند و به وسیله آن ها برنامه ها و اهدافشان را پیش ببرند. آیت الله علما تاکید کرد: حضرت امام (ره) از همان ابتدا دست آمریکا و رژیم صهیونیستی را خوانده بود و بخوبی می دانستند که چه برنامه های برای ضربه زدن به اسلام دارند و به همین دلیل هر زمان که فرصت فراهم می شد هشدارهای لازم را به مردم می دادند و با درایت و تدبیر خاصی آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به عنوان روز قدس و روز اسلام نامگذاری کردند تا توجهات جهانی معطوف به فلسطین و سرزمین اشغال شده آن ها شود. نماینده ولی فقیه در استان همچنین با اشاره به این سخن امام راحل (ره) که آمریکا هیچ وقت قابل اعتماد نبوده است گفت: نباید امروز تصور کنیم که آن ها برنامه های ضد کشورمان را تعطیل و به فکر دوستی و رفاقت با ایران افتاده اند. وی تصریح کرد: آمریکا سال هاست که از در دشمنی با کشورمان وارد شده و همواره سعی داشته تا اذهان عمومی مردم را تحت تاثیر خود قرار داده و به سلطه گری بپردازد اما پس از پیروزی انقلاب و به مدد اسلام هرگز نتوانست سیاست های استعمارگرانه خود را در کشورمان پیاده کند. آیت الله علما در ادامه به مذاکرات هسته ای نیز اشاره و اظهار کرد: تیم مذاکره کننده کشورمان طبق اصول و موازین انقلاب و مطابق با رهنمودهای رهبری در حال مذاکره کردن با قدرت های دنیا برای اثبات حقوق مسلم ملت ایران هستند که امیدواریم در کار خود موفق باشند. وی گفت: فارغ از نتیجه مذاکرات ما باید همانگونه که تاکنون روی پای خود ایستاده ایم از این پس هم به خودمان تکیه کنیم و با عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی که مدنظر رهبر مظعم انقلاب است به موفقیت های خود اضافه کنیم. امام جمعه کرمانشاه همچنین کشتار مردم یمن به دست رژیم آل سعود را محکوم کرد و گفت: آن هایی که همیشه دم از حقوق بشر و آزادی می زنند امروز در برابر جنایات وحشیانه سعودی ها سکوت کرده و با این سکوت از آن حمایت می کنند. آیت الله علما در پایان از حضور پرشور مردم کرمانشاه در راهپیمایی روز جهانی قدس قدردانی و آن را ذخیره ای برای آخرت آن ها برشمرد.
لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاههمچنین ببینید

اشتراک گذاریTop