یکشنبه، ۲۴ شهریور ۱۳۹۸
September 15, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


این شعارهر سال پررنگ تر می شود

۱۹ تیر ۱۳۹۴       ۱۱:۵۸       2/13248     
خبررسانی چشم انداز پارس:  نماینده ولی فقیه درهرمزگان و امام جمعه بندرعباس با اشاره به حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس امسال گفت: هر روز و هر سال شعار مرگ بر اسرائیل غاصب در بین ملتهای مسلمان پررنگ تر از گذشته می شود.

پارس فارس

آیت الله غلامعلی نعیم آبادی در خطبه های نماز جمعه  شهر بندرعباس ضمن اعلام این مطلب  اظهار کرد: نتیجه این شعارها و فریادها نابودی اسرائیل و آزادسازی قدس شریف اولین قبله گاه مسلمانان از چنگال این رژیم جعلی و کودک کش خواهد بود. نماینده مردم هرمزگان در مجلس خبرگان رهبری ابراز داشت: حرف دولتمردان و مردم ایران این است که همه فلسطینیان شامل مسیحی، مسلمان و یهودی با شرکت در یک انتخابات آزاد هر چه تصمیم گرفتند همان اجرا شود. نعیم آبادی اضافه کرد: بیش از 60سال است که فلسطینیان رانده شده از کشور و سرزمین شان آواره کشورهای لبنان، سوریه، اردن و حتی مصر هستند و در اردوگاههای آوارگان زندگی می کنند. امام جمعه بندرعباس در ادامه به اشاره به روز بهزیستی و تامین اجتماعی ابراز داشت: هیچ سرمایه ای بالاتر از سرمایه انسانی نیست. مردم روزه دار شهرستانهای هرمزگان در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان با حضور در راهپیمایی روز قدس، بار دیگر با شعار القدس لنا و اسرائیل مرگت باد آمریکا ننگت باد حمایت خود را از ملت مظلوم فلسطین اعلام داشتند.
لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاههمچنین ببینید

اشتراک گذاریTop