یکشنبه، ۲۴ شهریور ۱۳۹۸
September 15, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


جنایات اسراییل با چراغ سبز آل سعود

۱۹ تیر ۱۳۹۴       ۱۱:۲۷       2/13242     
خبررسانی چشم انداز پارس: عده زیادی نمی دانند جنایاتی که صهیونیست ها در قدس شریف انجام می دهند؛ با پشتیبانی، حمایت و چراغ سبز برخی از دولت های اسلامی و با مشاوره آل سعود، آل خلیفه و آل نهیان بوده است.

پارس فارس

 آیت الله عبدالنبی نمازی  ضمن اعلام این مطلب در خطبه های نمازجمعه این شهر اظهار داشت: این کدام اسلام است که این چنین خانواده ها را در منازل، بیمارستانها، آموزشگاه ها و دانشگاه در لحظه های سحر و افطار بمباران می کند، اگر اینها کافر نیستند پس چه کسی کافر است؟ نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان به علمای مصر، مالزی، اندونزی و سایر کشورهای اسلامی پیشنهاد داد فتوا به کفر آل سعود و آل خلیفه دهند. آیت الله نمازی خاطرنشان کرد: اینها را ما از اول می دانستیم اما قابل طرح برای افکارعمومی نبود و مردم می گفتند خاندان آل سعود خادمین حرمین شریفین هستند. عضو ارشد جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تصریح کرد: این نکات پنج سال قبل در خطبه های نمازجمعه اعلام شده است که عمره های مستحبی را تعطیل کنند، این دلارها و پول ها در خزانه آل سعود می رود و باعث اقتدار اقتصادی این رژیم کافر می شود و اینک به این نتیجه رسیدند و عمره های مستحبی را تعطیل کردند. وی گفت: از نظر فقهی و کارشناسی علمی از آیات، روایات و سیره و تاریج جنگ های اسلامی استفاده می شود که سران برخی کشورهای اسلامی که با صهیونیست ها همکاری می کنند، کافر هستند و آنان را باید سرنگون کرد. وی همچنین با تقدیر از حضور با شکوه مردم متدین و روزه داران کاشان در راهپیمایی روز جهانی قدس تاکید کرد: دشمنی صهیونیست ها با اسلام مربوط به قرن اخیر نیست، بلکه دشمنی از آغاز اسلام وجود داشته است. آیت الله نمازی با ذکر آیاتی از کلام الله مجید گفت: قرآن کریم خطاب به پیامبر گرامی اسلام فرموده است؛ سخت ترین و خشن ترین دشمنان برای جبهه توحید، یهود است. وی یادآور شد: سردمداران صهیونیست ها اقتصاد دنیا و رسانه ها را در اختیار دارند و برای جهان تصمیم گیری می کنند. عضو ارشد جامعه مدرسین حوزه علمیه قم اظهار داشت: صهیونیست ها با توطئه، سرزمین فلسطین را به عنوان مرکز حاکمیت و اقتدار صهیونیست ها انتخاب و با حیله و مکر از 80 سال قبل این سرزمین ها را خریداری کردند. به گفته وی اسراییل در جنگ های مختلف خسارات فراوانی به مسلمانان فلسطین وارد کرده است و امروز آمریکا حامی و پشتیبان صد در صد رژیم صهیونیستی است. خطیب نمازجمعه کاشان یادآور شد: سازمان ملل تاکنون 65 قطعنامه علیه جنایات اسراییل صادر کرده ولی صهیونیست ها به هیچکدام اعتنایی نکرده و همه آنها را آمریکا وتو کرده است. آیت الله نمازی همچنین در بخش دیگری از سخنانش تصریح کرد: عزاداری ها و دعاهای مردم انقلابی، متعهد و متدین شریف ایران در شب های قدر، کشور و نظام اسلامی را بیمه کرد. وی تاکید کرد: این دعاها، تیم مذاکرات هسته ای در عرصه دیپلماسی را نفوذناپذیر و مقتدر ساخت تا با قاطعیت جلو زیاده خواهی آمریکا و ازنابش بایستند.
لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاههمچنین ببینید

اشتراک گذاریTop