پنجشنبه، ۲۸ شهریور ۱۳۹۸
September 19, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


عرضه پومیس پیگرد قانونی دارد

۱۳ تیر ۱۳۹۴       ۱۲:۴۸       2/13032     
خبررسانی چشم انداز پارس: سازمان ملی استاندارد ایران اعلام کرد: عرضه و فروش روغن پومیس از نظر این سازمان ممنوع بوده و با متخلفان برخورد قانونی خواهد شد.

پارس فارس

 

به گزارش چشم انداز پارس به نقل  از سازمان ملی استاندارد ایران، در روزهای اخیر مشاهده شده روغن تفاله زیتون (olive pomace oil) وارداتی در بسته بندی و وزن های مختلف برای مصارف خوراکی در سطح بازار عرضه می شود، با توجه به اینکه طبق استاندارد ملی مربوطه مصرف خوراکی این نوع روغن مجاز نیست، عرضه و فروش این محصول از نظر سازمان ملی استاندارد ایران ممنوع بوده و با متخلفان برخورد قانونی صورت می گیرد. یادآور می شود، تاکنون هیچگونه تاییدیه ای برای تولید یا واردات این محصول از سوی آزمایشگاه های سازمان ملی استاندارد ایران که توانمندی تشخیص روغن تفاله زیتون از سایر روغن های زیتون را دارد، صادر نشده است. در همین راستا از هموطنان تقاضا می شود، در صورت مشاهده این محصول، مراتب را به ادارات کل استاندارد استان ها در سراسر کشور و یا از طریق سامانه 1517 به سازمان ملی استاندارد ایران اعلام کنند.
لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top