دوشنبه، ۱ مهر ۱۳۹۸
September 23, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


بنزین وارداتی استاندارد یورو 4 دارد

۲ تیر ۱۳۹۴       ۲۰:۰۶       2/12848     
خبررسانی چشم انداز پارس: رئیس کمیسیون انرژی با بیان اینکه بنزین وادراتی به کشور دارای استاندارد یورو 4 است، گفت: در جلسه امروز کمیسیون انرژی، قائم مقام شرکت پالایش و پخش فرآورده های نفتی توضیحاتی در خصوص واردات حدود 6 و نیم میلیون لیتر بنزین یورو 4 از تیرماه سال گذشته به کشور خبر داد.

به گزارش پارس به نقل از خانه ملت، علی مروی درباره جلسه کمیسیون انرژی گفت: خسروانی قائم مقام شرکت پالایش و پخش فرآورده های نفتی و مسئولانی از وزرات نفت در جلسه حاضر شدند و توضیحاتی در خصوص واردات حدود 6 و نیم میلیون لیتر بنزین یورو 4 از تیرماه سال گذشته به کشور ارائه دادند. وی ادامه داد: میهمانان جلسه اظهار داشتند که پالایشگاه های اراک، اصفهان، تبریز و آبادان متناسب با ظرفیت ، بنزین یورو چهار تولید می کنند و بهینه سازی پالایشگاه ها برای تولید بیشتر بنزین یورو 4 در حال انجام بوده و مقرر شد اسناد مذکور نیز ارائه شود. نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه میزان تولید بنزین یورو 4 پالایشگاه اراک تا 10 روز آینده ارتقاء می یابد، ادامه داد: سازمان استاندارد کشور نیز موظف شد با تجهیز آزمایشگاه های خود کیفیت بنزین های وارداتی را آزمایش کند. مروی با ابراز نگرانی از وضعیت آب کشور گفت: کمیسیون انرژی مجلس در روزهای یکشنبه و سه شنبه در جلساتی پیگیر وضعیت آب کشور است و طرح هایی برای استفاده از آب گسل ها مورد بررسی قرار گرفته است. وی ادامه داد: مقرر شد کمیته ای در مرکز پژوهش های مجلس با همکاری های وزارت نیرو و سازمان های ذیربط تشکیل شود تا راهکارهای عبور از بحران آب مورد بررسی قرار گیرد. رئیس کمیسیون انرژی مجلس همچنین افزود: در جلسه امروز معاون بخش برق وزارت نیرو و مدیرعامل شرکت توانیر حضور یافت و اقتصاد برق کشور مورد بررسی قرار گرفت.
لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top