پنجشنبه، ۶ آذر ۱۳۹۹
November 26, 2020
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


سامان قدوس: پولی برای پرداخت جریمه ۴ میلیون یورویی ندارم

۱۵ آبان ۱۳۹۸       ۱۳:۰۲       8009/126727     
سامان قدوس، مهاجم تیم فوتبال آمیای فرانسه از ناتوانی خود برای پرداخت جریمه تعیین شده از سوی فیفا خبر داد.

 پارس فارس -  به نقل از شبکه تلویزیونی  SVT سوئد، محرومیت چهار ماهه سامان قدوس، مهاجم پیشین تیم اوسترشوندس سوئد از سوی فیفا روز 28 ماه دسامبر پایان می‌یابد. این بازیکن کنونی تیم آمیا فرانسه به خاطر عقد قرارداد داخلی سال گذشته با تیم اوئسکای اسپانیا با احکام سنگین انضباطی فیفا مواجه شد. قدوس علاوه بر محرومیت چهار ماهه باید چهار میلیون یورو جریمه پرداخت کند. هر چند در پرداخت این جریمه اوسترشوندس نیز باید مشارکت کند اما شرایط مالی بحرانی این تیم قدوس را تنها می‌گذارد.

سامان قدوس در این رابطه گفت: برای من پرداخت این جریمه واقع‌بینانه نیست. همان طور که گفته بودم از طریق وکلیم درخواست تجدیدنظر دادم و باید ببینیم چه حکمی صادر خواهد شد. به نظرم این حکم تحت هیچ شرایطی واقع‌بینانه است و نسبت به جریمه تعیین شده از سوی فیفا اعتراض کردم. فقط خیلی روشن بگویم اعتراضی به محرومیت چهار ماهه‌ام نداشتم اما جریمه را نپذیرفتم.

مهاجم تیم آمیای فرانسه در واکنش به این پرسش که چرا جریمه چهار میلیون یورویی واقع‌بینانه نیست اظهار داشت: زیرا چنین پولی هم ندارم! واقعا آنها چطور فکر کردند؟ چطور می‌توانم چهل میلیون کرون (چهار میلیون یورو) پرداخت کنم. دیگر نمی‌خواهم این مساله را بیشتر ارزیابی کنم زیرا به حکم فیفا اعتراض کردم.

سامان قدوس افزود: رای فیفا مرا خرد کرد و خیلی طول کشید تا برای من حل شود. خیلی تاسف خوردم و حتی برای دشمن هم چنین آرزویی نمی‌کنم. واقعا به ورطه سقوط کشیده شدم. به بازیکنانی فکر کنید که از یک سال قبل مصدوم هستند و چقدر غمگین خواهند بود و باید سخت مبارزه کنند. فهمیدم چگونه فکر می‌کنند اما دیگر برای من دردناک نیست. من سلامت هستم و در شرایط بهتری قرار دارم. نمی‌توانم این شرایط با دوران مصدومیت طولانی‌مدت بازیکنی مقایسه کنم.

 

منبع: تسنیم

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top
زد وان فیلم دانلود فیلم و سریال با لینک مستقیم فروش گلاب دانلود آهنگ جدید رپ فارسی