پنجشنبه، ۳ مهر ۱۳۹۹
September 24, 2020
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


بیمه هیچ خبرنگاری قطع نشده!

۶ خرداد ۱۳۹۴       ۱۷:۲۷       2/12535     
خبررسانی پارس: بیمه هیچ خبرنگاری قطع نشده و با توجه به سیاست های معاونت مطبوعاتی هیچ فعال رسانه ای بدون بیمه نخواهد ماند.

پارس فارس

حسن محرابی در مراسم اختتامیه هشتمین جشنواره مطبوعات غرب کشور در خرم آباد ضمن اعلام این مطلب  افزود: مشکل بیمه خبرنگاران حل شده به این صورت که بخشی از بیمه خبرنگاران برعهده مدیران مسئول و صاحبان امتیاز نشریات و خبرگزاری ها قرار گرفته است. مدیر کل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: بخشی دیگر از خبرنگاران می توانند با مراجعه به سایت سمان ثبت نام و کارت حرفه ای خبرنگاری و روزنامه نگاری را دریافت کنند که از آن طریق وزارت ارشاد بیمه آن ها را پرداخت می کند. محرابی خاطرنشان کرد: برای پالایش لیست صندوق اعتباری هنر، فعالان رسانه ای که به صورت پاره وقت با رسانه ها همکاری می کنند و توسط هیچ رسانه ای بیمه نیستند، می توانند به سایت صندوق اعتباری مراجعه و در بخش فعالان غیر حرفه ای ثبت نام کنند تا از خدمات بیمه ای بهره مند شوند. ** تفاهمنامه با بیمه سلامت وی همچنین به امضای تفاهمنامه با بیمه سلامت هم اشاره کرد و گفت: با اعلام آمادگی بیمه سلامت برای بیمه کردن فعالان مطبوعاتی، آن دسته از افرادی که از طریق رسانه هایشان بیمه نشده اند، به ویژه افرادی که میزان همکاری آنها با یک رسانه مشخص به حدی نیست که در زمره همکاران اصلی آن رسانه قرار بگیرند، می توانند از این طریق اقدام کنند. به گفته محرابی این افراد می توانند به سایت بیمه سلامت مراجعه و برای انجام بیمه، نام نویسی کنند تا بعد از استعلام لازم از وزارت ارشاد و سازمان تأمین اجتماعی، بیمه شوند. مدیر کل مطبوعات داخلی وزارت ارشاد خاطرنشان کرد که با کمک وزارت رفاه، بیمه این افراد رایگان می شود و با همراهی سازمان تأمین اجتماعی و بازپرداخت مابه التفاوت توسط خود فرد یا مسیرهای جایگزین، موضوع بازنشستگی این افراد نیز سامان می گیرد. ** بسته های حمایتی سال 94 معاونت مطبوعاتی محرابی همچنین از بسته حمایتی سال 94 معاونت مطبوعاتی در خصوص حمایت ویژه از فعالان رسانه ای خبر داد و گفت: رایزنی ها در خصوص پرداخت یارانه بیمه تکمیلی انجام شده تا رسانه ها بدون پرداخت هزینه، بیمه تکمیلی همکاران خود را نیز انجام دهند. همچنین حجت الاسلام حمیدرضا حنان مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان هدف اصلی برگزاری هشتمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری های غرب کشور را تشخیص رسانه های قوی از رسانه های ضعیف و کم کار دانست و گفت: یکی از مولفه های مورد نظر در رتبه بندی مطبوعات را نیز نتایج این جشنواره و بررسی کیفیت آثار آن عنوان کرد. بیش از یکهزار و 500 اثر از 450 فعال رسانه ای ایلام، کرمانشاه، همدان، کردستان و لرستان به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد. هشتمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری های غرب کشور سوم تا ششم خردادماه در خرم آباد برگزار شد.
لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top
زد وان فیلم دانلود فیلم و سریال با لینک مستقیم فروش گلاب دانلود آهنگ جدید رپ فارسی