چهارشنبه، ۱۴ خرداد ۱۳۹۹
June 3, 2020
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


کالدرون باید برای مانع بزرگ پرسپولیس دست به کار شود !

۱۱ مهر ۱۳۹۸       ۱۱:۰۶       8009/124473     
پرسپولیس اگر نتواند ضریب موقعیت‌هایی که روی دروازه حریف ایجاد می‌کند را بالاتر ببرد قطع به یقین در هفته‌های آتی با چالش نتیجه گیری مواجه می‌شود.

 پارس فارس - نمی‌شود گفت پرسپولیس برابر ماشین‌سازی خوب بازی نکرد یا ضعیف بازی کرد چراکه بازی را برد و یک ضربه پنالتی را هم هدر داد، اما برد‌هایی که این روز‌ها از تیم پرسپولیس به ثبت می‌رسد برد‌های ناپلئونی و تعداد موقعیت‌هایی که تیم روی بازی ترکیبی ایجاد می‌کند کم است. البته در همین بازی با ماشین‌سازی هم دیده شد که تیم روی ضربات ایستگاهی و همچنین شوت از راه دور موقعیت ایجاد کرد، اما موقعیتی که روی بازی ترکیبی به وجود می‌آید شانس بیشتری به تیم برای رسیدن به پیروزی می‌دهد.

معدل گل زده پرسپولیس در هر بازی به یک گل هم نمی‌رسد و در بازی‌های لیگ برتر در ۵ بازی سه گل زده است. با این معدل گلزنی تکرار قهرمانی برای تیم کالدرون سخت می‌شود و این یک حقیقت محض است و در بازی با سپاهان هم دیده شد تیم در خیلی از زمان‌های بازی صاحب توپ بود و به سمت دروازه حرکت می‌کرد، اما نمی‌توانست موقعیت ایجاد کند. خیلی از ارسال‌هایی که از سمت پرسپولیسی‌ها روی دروازه حریف صورت می‌گیرد ارسال‌های زودهنگام است و یا به عبارتی پاس‌های آخر زود داده می‌شود در حالی که از پرسپولیسی‌ها انتظار می‌رود بیشتر به هم پاس بدهند و به جای سانتر‌های زودهنگام کات‌بک کنند. اگرچه می‌توان به این نکته اشاره کرد در زمان برانکو و در زمان بازی مهدی طارمی خیلی از موقعیت‌ها توسط این بازیکن ایجاد می‌شد که الان در ترکیب تیم حضور ندارد و براندائو نتوانسته این نقش را خوب بازی کند، هرچند پیش از این هم مهاجم کروات در ایجاد موقعیت ناموفق بود و مثل خیلی از مهاجمان منتظر پاس‌های خوب بود.

پرسپولیس اگر نتواند ضریب موقعیت‌هایی که روی دروازه حریف ایجاد می‌کند را بالاتر ببرد قطع به یقین در هفته‌های آتی با چالش نتیجه گیری مواجه می‌شود. به خصوص برابر تیمی که در لیگ برتر ۶ گل از تیم پیکان خورده بود. پرسپولیس به سبک برانکو سه فصل بود که مدام جام درو می‌کرد و شاید در این برهه از زمان دور کردن ذهنیت تاکتیکی برانکو از تیم پرسپولیس سخت باشد، اما فوتبال تهاجمی نزد همه مربیان به یک شکل معنی می‌شود؛ ایجاد موقعیت‌های متعدد روی دروازه حریف.

پرسپولیس برای خوشبخت شدن بیشتر از سانتر کردن باید پاس توی عمق بدهد.

 

منبع: خبر ورزشی

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top
زد وان فیلم دانلود فیلم و سریال با لینک مستقیم فروش گلاب دانلود آهنگ جدید رپ فارسی