چهارشنبه، ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
September 18, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


 طلا با شناسنامه!

۳ خرداد ۱۳۹۴       ۱۰:۳۱       2/12352     
خبررسانی پارس: رییس اتحادیه طلا و جواهر از بررسی طرح شناسنامه دار شدن مصنوعات طلا برای جلوگیری از قاچاق خبر داد و گفت: ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز طرح شناسنامه دار کردن مصنوعات طلا را به اتحادیه طلا و جواهر پیشنهاد داده است.

پارس فارس

محمد کشتی آرای در گفت و گو با ایرنا، افزود: در راستای این طرح در ماه های اخیر هماهنگی هایی با اتحادیه طلا وجواهر انجام شده است. وی با بیان آنکه این طرح در مرحله کار کارشناسی است، تصریح کرد: قرار است طرح شناسنامه دار کردن مصنوعات طلا ابتدا به صورت پایلوت در یکی از استان های کشور و در صورت موفقیت در سایر استان های کشور انجام شود. رییس اتحادیه طلا و جواهر با تاکید بر اینکه هنوز کار اجرایی برای این طرح انجام نشده است، اظهار داشت: قرار است شناسنامه دار کردن مصنوعات طلا از طریق فناوری های نوین و تکنولوژی خاص انجام شود. کشتی آرای از مشخص شدن استان مورد نظر برای اجرای طرح پایلوت شناسنامه دار شدن مصنوعات طلا خبر داد و گفت: در صورت موفقیت این طرح به صورت سراسری در کشور اجرایی می شود. یادآور می شود، محمد تشرفی مدیرکل دفتر مبارزه با قاچاق طلا، ارز و پولشویی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز از شناسنامه دار کردن مصنوعات طلا در راستای پیشگیری از قاچاق طلا و شفافیت گردش آن در حوزه فلزات گران بها و سنگ های قیمتی خبر داده بود. وی اظهار داشت: موضوع شناسنامه دار کردن مصنوعات طلا در حال پیگیری است که امیدواریم این موضوع هرچه زودتر اجرایی شود.
لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top