یکشنبه، ۲۴ شهریور ۱۳۹۸
September 15, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


تریلر جدیدی از بازی The Outer Worlds منتشر شد}

 پارس فارس - تریلر جدیدی از بازی The Outer Worlds منتشر شد

تنها ۲ ماه تا انتشار بازی The Outer Worlds برروی پلتفرم‌های مختلفی فاصله داریم و طرفداران به شدت برای ماجراجویی جدیدی در سبک نقش‌آفرینی، هیجان‌زده هستند. استودیوی آبسیدین اینترتینمنت (Obsidian Entertainment) با ایجاد فرصت‌های جدیدی در این بازی، عنوانی سرگرم‌کننده را خلق کرده است که بازی‌بازان را به طور حتم به مناطق شگفت‌انگیزی فرا می‌خواند. یکی از این مناطق، The Halcyon Colony است که توسعه‌دهندگان این بازی با انتشار تریلری به صورت اجمالی به آن پرداخته‌اند.تریلر جدیدی از بازی The Outer Worlds منتشر شد

۱۵ شهریور ۱۳۹۸       ۲۳:۱۵       11534/123255        ۲۱۴ بازدید

 پارس فارس - تریلر جدیدی از بازی The Outer Worlds منتشر شد

تنها ۲ ماه تا انتشار بازی The Outer Worlds برروی پلتفرم‌های مختلفی فاصله داریم و طرفداران به شدت برای ماجراجویی جدیدی در سبک نقش‌آفرینی، هیجان‌زده هستند. استودیوی آبسیدین اینترتینمنت (Obsidian Entertainment) با ایجاد فرصت‌های جدیدی در این بازی، عنوانی سرگرم‌کننده را خلق کرده است که بازی‌بازان را به طور حتم به مناطق شگفت‌انگیزی فرا می‌خواند. یکی از این مناطق، The Halcyon Colony است که توسعه‌دهندگان این بازی با انتشار تریلری به صورت اجمالی به آن پرداخته‌اند.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top