یکشنبه، ۲۴ شهریور ۱۳۹۸
September 15, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


بازه‌ی زمانی انتشار نسخه‌ی نهایی Wolcen Lords of Mayhem مشخص شد}

 پارس فارس - بازه‌ی زمانی انتشار نسخه‌ی نهایی Wolcen Lords of Mayhem مشخص شد

بازی اکشن و نقش‌آفرینی Wolcen: Lords of Mayhem در سال ۲۰۱۵ معرفی شد. این بازی که از سری محبوب Diablo الهام گرفته، سرمایه‌ی مورد نیاز خود را از طریق کمپین کیک‌استارتر جمع‎آوری کرده و با استفاده از موتور بازی‌سازی کرای‌انجین (CryEngine) ساخته شده است. نسخه‌ی دسترس زودهنگام این بازی در سال ۲۰۱۶ برروی فروشگاه استیم منتشر شده بود. حالا پس از گذشت حدود ۴ سال از زمان آغاز توسعه‌ی بازی، بازه‌ی زمانی انتشار نسخه‌ی نهایی آن مشخص شده است.بازه‌ی زمانی انتشار نسخه‌ی نهایی Wolcen Lords of Mayhem مشخص شد

۱۵ شهریور ۱۳۹۸       ۱۷:۰۰       11534/123230        ۲۰۷ بازدید

 پارس فارس - بازه‌ی زمانی انتشار نسخه‌ی نهایی Wolcen Lords of Mayhem مشخص شد

بازی اکشن و نقش‌آفرینی Wolcen: Lords of Mayhem در سال ۲۰۱۵ معرفی شد. این بازی که از سری محبوب Diablo الهام گرفته، سرمایه‌ی مورد نیاز خود را از طریق کمپین کیک‌استارتر جمع‎آوری کرده و با استفاده از موتور بازی‌سازی کرای‌انجین (CryEngine) ساخته شده است. نسخه‌ی دسترس زودهنگام این بازی در سال ۲۰۱۶ برروی فروشگاه استیم منتشر شده بود. حالا پس از گذشت حدود ۴ سال از زمان آغاز توسعه‌ی بازی، بازه‌ی زمانی انتشار نسخه‌ی نهایی آن مشخص شده است.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top