دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸
October 21, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


طراحی زیبا و جالب شارژرهای جدید ایرپاد}

 پارس فارس - طراحی زیبا و جالب شارژرهای جدید ایرپاد

 روز گذشته اپل در یوتیوب یک تبلیغ جدید منتشر کرد که در حال حاضر فقط در بازار کره جنوبی در حال پخش است. به منظور بهبود یافتن کیس‌‌های در دسترس برای ایرپاد‌های بی‌سیم اپل، این تبلیغ ازشخصی‌سازی این محصولات در آینده پرده برداشته است؛ بدین ترتیب کاربر می‌تواند مدل دلخواه خود را سفارش دهد، البته لازم به ذکر است که هیچکدام از این کیس‌ها و شارژرها مستقیما از سوی اپل به منظور جذاب کردن این گجت‌ها، عرضه نمی‌‌شوند و باید آن‌‌ها را از سایت‌هایی مانندآمازون خریداری کنید.طراحی زیبا و جالب شارژرهای جدید ایرپاد

۱۴ شهریور ۱۳۹۸       ۱۹:۴۵       11534/123156        ۲۱۲ بازدید

 پارس فارس - طراحی زیبا و جالب شارژرهای جدید ایرپاد

 روز گذشته اپل در یوتیوب یک تبلیغ جدید منتشر کرد که در حال حاضر فقط در بازار کره جنوبی در حال پخش است. به منظور بهبود یافتن کیس‌‌های در دسترس برای ایرپاد‌های بی‌سیم اپل، این تبلیغ ازشخصی‌سازی این محصولات در آینده پرده برداشته است؛ بدین ترتیب کاربر می‌تواند مدل دلخواه خود را سفارش دهد، البته لازم به ذکر است که هیچکدام از این کیس‌ها و شارژرها مستقیما از سوی اپل به منظور جذاب کردن این گجت‌ها، عرضه نمی‌‌شوند و باید آن‌‌ها را از سایت‌هایی مانندآمازون خریداری کنید.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top