یکشنبه، ۲۴ شهریور ۱۳۹۸
September 15, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


تریلری جدید از Ghost Recon Breakpoint منتشر شد}

 پارس فارس - تریلری جدید از Ghost Recon Breakpoint منتشر شد

عنوان Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands یکی از عناوین ساخته شده توسط استودیو یوبیسافت بوده که در سبک اکشن و تیراندازی ساخته شده است. این عنوان در محیطی جهان باز ساخته شده است و گیمر می‌تواند به صورت تکنفره و با همراهی هوش مصنوعی CPU مراحل بازی را جلو ببرد و یا با اتصال به اینترنت به همراه هم تیمی‌های خود این کار را انجام دهد. علاوه بر این در عنوان مذکور بخش چند نفره نیز وجود دارد که در آن ۸ بازیکن در قالب دو تیم ۴ نفره با یکدیگر به مبارزه می‌پردازند. هدف گبمر در این عنوان، از میان برداشتن دشمنان موجود در بازی است که شهری  که بازی در آن جریان دارد را اشغال کرده‌اند.تریلری جدید از Ghost Recon Breakpoint منتشر شد

۱۳ شهریور ۱۳۹۸       ۲۱:۳۰       11534/123082        ۲۰۶ بازدید

 پارس فارس - تریلری جدید از Ghost Recon Breakpoint منتشر شد

عنوان Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands یکی از عناوین ساخته شده توسط استودیو یوبیسافت بوده که در سبک اکشن و تیراندازی ساخته شده است. این عنوان در محیطی جهان باز ساخته شده است و گیمر می‌تواند به صورت تکنفره و با همراهی هوش مصنوعی CPU مراحل بازی را جلو ببرد و یا با اتصال به اینترنت به همراه هم تیمی‌های خود این کار را انجام دهد. علاوه بر این در عنوان مذکور بخش چند نفره نیز وجود دارد که در آن ۸ بازیکن در قالب دو تیم ۴ نفره با یکدیگر به مبارزه می‌پردازند. هدف گبمر در این عنوان، از میان برداشتن دشمنان موجود در بازی است که شهری  که بازی در آن جریان دارد را اشغال کرده‌اند.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top