سه شنبه، ۲ مهر ۱۳۹۸
September 24, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


کشتی نجات به بندر جیبوتی می رود

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴       ۲۱:۴۸       2/12242     
خبررسانی پارس: رییس سازمان امداد و نجات هلال احمر اعلام کرد: کشتی نجات طبق هماهنگی های انجام شده با وزارت امور خارجه و کمیته بین المللی صلیب سرخ به بندر جیبوتی می رود.

پارس فارس

ناصر چرخساز عصر ضمن اعلام این مطلب در گفت وگو با ایرنا اظهار داشت: مسوولان کمیته بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر و برنامه جهانی غذا (WFP) در جیبوتی مستقر هستند بنابراین برابر هماهنگی های به عمل آمده کشتی نجات برای بازرسی به جیبوتی می رود و از آنجا اقدامات بعدی صورت می پذیرد. وی مدت زمانی که قرار است کشتی هلال احمر ایران (کشتی نجات) در بندر جیبوتی بماند را اعلام نکرد و گفت: پس از انجام مراحل قانونی در جیبوتی کشتی رهسپار یمن می شود. رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر گفت: در حال حاضر شرایط حرکت کشتی در آب های بین المللی با وجود باد مخالف مساعد گزارش شده است. کشتی کمک های مردمی و امدادی جمهوری اسلامی ایران به مردم مظلوم یمن (کشتی ایران شاهد یا همان کشتی نجات) در شامگاه دوشنبه 21 اردیبهشت از بندر شهید رجایی بندرعباس به سمت بندر حدیده یمن در دریای سرخ حرکت خود را آغاز کرد و قرار است با یاری خدا طی روزهای آینده در این بند پهلو گرفته و محموله خود را تخلیه کند. این کشتی حاوی 2 هزارو 500 تن کمک های مردم ایران می باشد. جنگنده های متجاوز عربستان و ائتلاف عربی – آمریکایی از 56 روز پیش (ششم فروردین) تجاوز ضدانسانی خود را به یمن آغاز کرده اند که تاکنون بیش از 3 هزارو 800 یمنی که بیشتر آنها از کودکان و زنان بودند کشته شده و هزاران نفر دیگر نیز مجروح شده اند.
لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top