دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸
October 21, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


در ۹۴ روز معاملاتی؛ شاخص بورس ۸۲ هزار واحد رشد کرد

۲۵ مرداد ۱۳۹۸       ۱۳:۰۶       8009/122148     
شاخص بورس از ابتدای امسال تاکنون در مدت ۹۴ روز معاملاتی، رشد ۸۲ هزار و ۷۳۲ واحدی را به ثبت رسانده است.

 پارس فارس - از ابتدای امسال تاکنون در مدت ۹۴روز معاملاتی تعداد ۳۶۹میلیارد و ۷۰میلیون سهم و حق تقدم به ارزش ۱۱۵۶هزار و ۸۶۰میلیارد ریال در ۲۹میلیون و ۶۸۹هزار و ۴۴۷دفعه مورد در بورس اوراق بهادار معامله قرار گرفته است.

همچنین بررسی معاملات بازار سهام به تفکیک بازار نشان می‌دهد در این مدت ۲۵۶میلیارد و ۸۸۲میلیون سهم به ارزش ۵۹۸هزار و ۷۳۶میلیارد ریال در ۱۴میلیون و ۲۰۰هزار و ۷۸۵نوبت در بازار اول؛ ۱۰۶میلیارد و ۶۴۷میلیون سهم به ارزش ۴۵۶هزار و ۱۴۱میلیارد ریال در ۱۵میلیون و ۲۳۳هزار و ۳۱۸نوبت در بازار دوم؛ ۴۵میلیون و ۲۰۰هزار برگه به ارزش ۴۳هزار و ۴۲۳میلیارد ریال در ۱۰هزار و ۵۰نوبت در بازار بدهی، ۱۳۳میلیون و ۳۲هزار قرارداد به ارزش ۶۶۳میلیارد ریال در ۳۵هزار و ۷۷۴نوبت در بازار مشتقه و ۵میلیارد و ۳۶۲میلیون واحد از صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله در بورس تهران به ارزش ۵۷هزار و ۸۹۷میلیارد ریال در ۲۰۹هزار و ۵۲۰نوبت مورد معامله قرار گرفته است.

شاخص کل نیز که معاملات امسال بورس را از ارتفاع ۱۷۸هزار و ۶۵۹ واحد آغاز کرده است تاکنون با رشد ۸۲هزار و ۷۳۲واحدی، معادل ۴۶ درصد افزایش را به ثبت رسانده و به ارتفاع ۲۶۱هزار و ۳۹۲واحد رسیده است.

 

منبع: مهر

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top