دوشنبه، ۴ شهریور ۱۳۹۸
August 26, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


هشدار هواشناسی: باران و رعد و برق در ۱۴ استان تا آخر هفته

۲۲ مرداد ۱۳۹۸       ۱۱:۴۵       8009/121974     
سازمان هواشناسی از بارش باران، رعد و برق و وزش باد شدید موقتی در ۱۴ استان کشور تا آخر هفته خبر داد.

 پارس فارس - بر اساس نقشه‌های همدیدی و آینده نگری امروز سه شنبه برای سواحل دریای خزر در  استان‌های مازندران، گیلان و شرق اردبیل بارش باران و وزش باد و برای نواحی از شمالغرب و غرب کشور ارتفاعات البرز در استان‌های قزوین، البرز، تهران و سمنان، دامنه‌های زاگرس مرکزی در استان‌های لرستان،‌ مرکزی، غرب اصفهان،‌ چهارمحال و بختیاری،‌ شمال خوزستان و همچنین برای غرب هرمزگان و جنوب شرق فارس رگبار پراکنده گاهی رعد و برق و زش باد شدید موقتی پیش‌بینی شده است.

برای روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه هفته جاری در نواحی شمالغرب، غرب، دامنه زاگرس مرکزی و بخش‌هایی از هرمزگان،‌جنوب شرق فارس و جنوب کرمان افزایش ابر، بارش باران گاهی به صورت رگبار، صاعقه و وزش باد شدید موقتی و در سواحل غربی شمال کشور و ارتفاعات البرز مرکزی ابرناکی و بارش پراکنده انتظار می‌رود.

طی 5 روز آینده به ویژه در روزهای سه شنبه و چهارشنبه برای نواحی شرقی کشور به ویژه منطقه زابل وزش باد شدید و در مناطق مستعد خیزش گرد و خاک پیش بینی می‌شود. همچنین در این مدت برای شمال یزد،‌ شرق کرمان، شمال و شرق اصفهان و قم وزش باد شدید موقتی و کاهش دید افقی و کیفیت هوا دور از انتظار نیست.

سازمان هواشناسی اعلام کرده از روزچهارشنبه برای سواحل شمالی کشور افزایش تدریجی دما پیش بینی شده است.

 

منبع: تسنیم

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top