جمعه، ۱ شهریور ۱۳۹۸
August 23, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


سرمربی رم: ژکو بازیکنی فوق‌العاده حرفه‌ای و متعلق به ما است

۲۱ مرداد ۱۳۹۸       ۱۰:۴۸       8009/121949     
فوتبال جهان - سرمربی رم پس از پیروزی در بازی دوستانه مقابل رئال مادرید از مهاجم تیمش که اینتر به شدت خواهان جذب اوست، تمجید کرد.

 پارس فارس - پائولو فونسکا، سرمربی تیم فوتبال رم پس از پیروزی 5 بر 4 تیمش مقابل رئال مادرید در بازی دوستانه شب گذشته (یکشنبه) که در وقت‌های عادی آن 2 بر 2 خاتمه یافته بود، از عملکرد شاگردانش به خصوص ادین ژکو تمجید کرد.

او به خبرنگاران گفت: شبی فوق‌العاده که در آن هر دو تیم بازی خوبی ارائه کردند، تجربه کردیم. در نیمه اول عملکرد ما بسیار خوب بود و موقعیت‌های گلزنی فوق‌العاده‌ای ساختیم. شاید کمتر از آن چیزی که حق‌مان بود از آن موقعیت‌ها بهره بردیم اما نتیجه این بازی مهم نیست. چیزی که امشب اهمیت داشت، مقاومت بازیکنانم در مصاف با تیمی مانند رئال مادرید بود و تلاش آنها برای بازی مطابق همان برنامه‌های قبلی برای آینده بود.

فونسکا سپس به تمجید از ادین ژکو، مهاجم بوسنیایی رم پرداخت، کسی که بازی خوبی ارائه کرد و گل دوم رم را هم به ثمر رساند. ژکو خواهان پیوستن به اینتر است و نراتزوری هم با وجود تمایل فراوان به خرید او هنوز نتوانسته پیشنهادی ارائه کند که نظر جالوروسی را جلب کند.

سرمربی رم اما با شیوه تمجیدش از ژکو نشان داد که خواهان ماندن این بازیکن ملی‌پوش در پایتخت ایتالیا است. او گفت: ژکو همان بازیکنی است که من روز اول حضورم در این تیم دیدم. او همیشه با جدیت کارش را انجام داده و بازیکنی بسیار حرفه‌ای است. نتیجه چنین رویکردی هم همان چیزی است که امشب همه در بازی او دیدند. ژکو بازیکن ماست. مقابل رئال مادرید هم او یک عملکرد فوق‌العاده دیگر انجام داد. ژکو بازیکنی فوق‌العاده است و در این باره من ذره‌ای شک ندارم.

 

منبع: تسنیم

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top