جمعه، ۱ شهریور ۱۳۹۸
August 23, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


چرا بعد از دیدن خواب ترسناک نمی‌توانیم، جیغ بزنیم؟

۱۹ مرداد ۱۳۹۸       ۱۴:۵۵       8009/121823     
تمام افراد تجربه خواب ترسناک را دارند و حتما نتوانسته اند برای رهایی بعد از خوابشان فریاد بزنند.

 پارس فارس - تمام افراد تجربه خواب ترسناک را دارند و حتما نتوانسته اند برای رهایی بعد از خوابشان فریاد بزنند. زیرا حسی شبیه بسته شدن دهان و فکر در فرد ایجاد می شود. البته حتما نباید خواب فرد کابوس باشد بلکه گاهی خواب های معمولی هم همراه فریاد خواهد بود تا فرد انرژی خود را آزاد کند. این موضوع در واقع رویکرد بدن شما برای جلوگیری از این است که خواب و کابوس شما، به واکنشی واقعی در دنیای خارج از کابوس منجر شده است.

تمام افراد تجربه خواب ترسناک  را دارند و حتما نتوانسته اند برای رهایی بعد از خوابشان فریاد بزنند. زیرا حسی شبیه بسته شدن دهان و فکر در فرد ایجاد می شود. البته حتما نباید خواب فرد کابوس باشد بلکه  گاهی خواب های معمولی هم همراه  فریاد خواهد بود تا فرد انرژی خود را آزاد کند. این موضوع در واقع رویکرد بدن شما برای جلوگیری از این است که خواب و کابوس شما، به واکنشی واقعی در دنیای خارج از کابوس منجر شده است.

در واقع توصیه می شود که قبل از رفتن به رختخواب هر کاری که می توانید برای کاهش تنش و فشار خود انجام دهید تا به آرامش مطلوبی دست پیدا کنید. وسایل الکترونیکی خود را در اتاق دیگری شارژ کنید، کتاب بخوانید، به یک پادکست ملایم گوش دهید یا حتی مدیتیشن انجام دهید. با این کارها مغز شما هنگامی که به خواب می روید با موضوعات آشفته پر نخواهد شد. اگر روزهای هفته خود را به خوبی نگذرانده اید حتما دچار کابوس خواهید شد. برای رفع این مشکل بهتر است به پزشک مربوطه مراجعه شود.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top