چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸
October 23, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


کالدرون: جذب مهاجم برای پرسپولیس خیلی مهم است

۲۳ تیر ۱۳۹۸       ۱۳:۰۴       8009/119987     
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ضمن تمجید از شرایط اردویی این تیم در ترکیه به آخرین وضعیت جذب بازیکن جدید اشاره کرد و گفت: منتظر هستم تا ببینم شرایط جذب مهاجم تیم به کجا می رسد.  

 پارس فارس - گابریل کالدرون در حاشیه اردوی پیش فصل پرسپولیس در کمپ کارا تپه ترکیه گفت: روحیه بازیکنان و شرایط کار کردن آنها بسیار خوب است. بازیکنان در سطح خیلی خوبی هستند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: امیدوارم شرایط بازی های دوستانه مان در ترکیه طوری باشد که بتوانند ما را در فشار قرار دهند. می خواهیم خودمان را با این شرایط تست کنیم.

وی درباره تمرینات سرخپوشان در کمپ محل اسکان این تیم افزود: غیر از یکی، دو روزی که بارندگی باعث شد تمرینات مان دچار مشکل شود باید بگویم امکانات کمپ خیلی خوب است. البته می توانست بهتر از این هم باشد اما شرایط خوبی برای کار وجود دارد.

کالدرون در پایان با تاکید روی موضوع جذب مهاجم برای پرسپولیس افزود: در حال حاضر فقط منتظر هستم کار قرارداد باشگاه با مهاجمان نوک تیم به کجا می رسد چون این موضوع برایمان خیلی مهم است.

 

منبع: مهر

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top