پنجشنبه، ۲ آبان ۱۳۹۸
October 24, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


کالدرون، 2 مدافع این تیم را در لیست سیاه قرار داده است

۲۰ تیر ۱۳۹۸       ۱۰:۲۹       8009/119829     
گابریل کالدرون سرمربی پرسپولیس، 2 مدافع این تیم را در لیست سیاه قرار داده است تا در روزهای آتی در قبال آنها تصمیم گیری نهایی را ترتیب بدهد.  

 پارس فارس -  گابریل کالدرون سرمربی جدید پرسپولیس که در همین مدت کوتاه به خوبی نشان داده است که یک مربی کاملاً باهوش و با تمرکز است، خیلی زودتر از آنچه که تصور می‌شد افسار کار را در دست گرفته و با چشمانی باز مشغول سبک و سنگین کردن وضعیت تیم خود برای دستیابی به ترکیب نهایی و محبوبش، در رقابت‌های فصل پیش رو است! 

کالدرون کم سخن می‌گوید و در این روزها بیش از آنکه در برابر دوربین‌های خبرنگاران حاضر شود، درگیر چالش‌هایی است که باید برای خود آن را حل کند تا معادلۀ باقی‌ماندۀ برانکو را در پرسپولیس حل و سپس با آرامش خیال، مشغول به پیش‌بردن اهداف خود شود، چرا که او این روزها عمیقاً در حال بررسی شرایط چندین بازیکن، از جمله دو مدافع محبوب برانکو است.

بر اساس اخبار نشر یافته از اردوی پرسپولیس، کالدرون در اردوی ترکیه، بخش عمده‌ای از تمرکزش بر روی عملکرد دو مدافع کناری سرخ‌ها می‌باشد؛ دو مدافعی که میراث برانکو برای پرسپولیس محسوب می‌شدند و ایوانکوویچ اعتقاد ویژه‌ای را به آنها داشت و حالا آنها در برابر چشمان تیزبین گابریل آرژانتینی قرار گرفته‌اند و اگر در وضعیت خود تغییری را حاصل نکنند، به احتمال قریب به یقین از پرسپولیس جدا خواهند شد!

شایان مصلح و محمد انصاری، دو مدافعی هستند که از نگاه کالدرون، از سطح آمادگی بسیار پایینی برخوردار می‌باشند و او نیز این ماجرا را به اطلاع باشگاه رسانده و اذعان داشته است که اگر تا زمان بازگشت به ایران در روند آنها پیشرفتی را حاصل نکنند، به طور قطع به یقین این 2 مدافع را از تیم خود کنار خواهد گذاشت و مجبور به ادامۀ کار، بدون آنها خواهد شد تا کنعانی‌زادگان تازه وارد، با رویایی‌ترین اتفاق ممکن روبرو شود و به یک قدمی ترکیب اصلی سرخ‌ها برسد!

 

منبغ: ورزش11

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top