یکشنبه، ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
June 16, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


پل پوگبا: اسلام تصویری نیست که همه آن را می‌بینند

۲۱ خرداد ۱۳۹۸       ۱۱:۰۳       8009/118096     
فوتبال جهان - پل پوگبا، هافبک فرانسوی شیاطین سرخ می‌گوید دین اسلام به او آرامش بیشتری بخشیده است.

 پارس فارس - پل پوگبا در گفت‌وگو با نشریه «تایمز» انگلیس درباره مسلمان بودنش گفت: مسلمان بودن برای من همه چیز است و به خاطر همین شکرگذار همه چیز هستم. مسلمان شدن باعث ایجاد تغییر در من شد و باعث شد تا چیزهایی را در زندگی درک کنم. حدس می‌زنم که از دورن به آرامش بیشتری رسیده‌ام. در واقع تغییر خوبی در زندگی من بود چون من مسلمان به دنیا نیامدم، حتی با وجود اینکه مادرم مسلمان بود. من اینطور بزرگ شده‌ام که به همه احترام بگذارم.

وی در تکمیل صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: اسلام تصویری نیست که همه آن را می‌بینند، منظورم تروریسم است. چیزی که ما در رسانه‌های می‌بینیم متفاوت از جنبه واقعی اسلام است. دین اسلام زیبا است و اگر آن را بشناسید به این موضوع پی خواهید برد. هر کسی که با اسلام در ارتباط است، چنین حسی را تجربه کرده است. من دوستان مسلمان زیادی دارم و همیشه با هم صحبت می‌کنیم. من سئوالات زیادی از خودم در خصوص مسائل مختلف می‌پرسم و سپس شروع به تحقیق در مورد آنها می‌کنم. یکبار با دوستام نماز جماعت خواندم و حس متفاوتی به من دست داد و باید بگویم که واقعاً حس خوبی از این کار داشتم.

هافبک فرانسوی منچستریونایتد تصریح کرد: به عنوان یک مسلمان باید هر روز پنج نوبت نماز بخوانید و این جز اصول دین اسلام است. هدف از نماز خواندن هم طلب بخشش از خدا و شکرگذاری بابت چیزهایی است که خداوند به ما داده است، از جمله سلامتی.

پوگبا در پایان خاطرنشان کرد: این زندگی در واقع آزمونی برای ما است، درست مثل همین حالا که کنار شما - خبرنکار تایمز - نشسته‌ام، حتی برای شما که مسلمان نیستید و یک انسان معمولی هستید. ما رابطه انسانی با یکدیگر داریم و به یکدیگر احترام می‌گذاریم، حالا فرقی نمی‌کند که شما چه دین و چه رنگ پوستی دارید. اسلام اینطور است.

 

منبع: تسنیم

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop