پنجشنبه، ۱ فروردین ۱۳۹۸
March 21, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


دروازه‌های ازبکستان به روی جهان باز شد.}

 پارس فارس - دروازه‌های ازبکستان به روی جهان باز شد. فایننشال تایمز ازبکستان شبیه کره شمالی بود اما «دیوار برلین» خود را تخریب کرد

فایننشال تایمز در گزارشی به بررسی سیاست های اقتصادی دولت ازبکستان پس از مرگ اسلام کریموف رییس جمهور پیشین این کشور پرداخته. به گفته این رسانه، در زمان کریموف حقوق و آزادی های سیاسی ازبکستان هم ردیف کره شمالی بود اما اکنون درها باز شده و حتی اقتصاد لیبرالی در این کشور رواج دارد. این، فرصت مناسبی برای سرمایه گذاران خارجی برای حضور در یک بازار بکر است.دروازه‌های ازبکستان به روی جهان باز شد.

۲۴ اسفند ۱۳۹۷       ۱۸:۴۵       11534/113071        ۲۱۴ بازدید

 پارس فارس - دروازه‌های ازبکستان به روی جهان باز شد. فایننشال تایمز ازبکستان شبیه کره شمالی بود اما «دیوار برلین» خود را تخریب کرد

فایننشال تایمز در گزارشی به بررسی سیاست های اقتصادی دولت ازبکستان پس از مرگ اسلام کریموف رییس جمهور پیشین این کشور پرداخته. به گفته این رسانه، در زمان کریموف حقوق و آزادی های سیاسی ازبکستان هم ردیف کره شمالی بود اما اکنون درها باز شده و حتی اقتصاد لیبرالی در این کشور رواج دارد. این، فرصت مناسبی برای سرمایه گذاران خارجی برای حضور در یک بازار بکر است.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهفایل های ضمیمه

اشتراک گذاریTop