چهارشنبه، ۷ فروردین ۱۳۹۸
March 27, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


تبلیغ تلویزیونی جدید فیلم Pet Sematary}

 پارس فارس - تبلیغ تلویزیونی جدید فیلم Pet Sematary

کمپانی پارامونت پیکچرز تبلیغ تلویزیونی جدیدی از فیلم Pet Sematary، جدیدترین فیلم اقتباس شده از رمان‌های استفن کینگ را منتشر کرد.

 

مدتی پیش بود که کمپانی پارامونت پیکچرز اعلام کرد که در نظر دارد تا بازسازی فیلم Pet Sematary (قبرستان حیوانات خانگی) را در فستیوال SXSW نمایش دهد. طبق اعلام این کمپانی، این فیلم ترسناک قرار است در تاریخ ۱۷ مارس ۲۰۱۹ (۲۶ اسفند ۱۳۹۷) در فستیوال SXSW نمایش داده شود. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تبلیغ تلویزیونی جدیدی از فیلم Pet Sematary منتشر شده است. این تبلیغ تلویزیونی برای تبلیغ این فیلم ترسناک که جدیدترین اقتباس سینمایی از رمان‌های استیون کینگ است، در فستیوال SXSW منتشر شده که بیشتر تصاویر آن را در اولین و دومین تریلر رسمی این فیلم مشاهده کرده بودیم. با این حال، در این ویدیو شاهد تصاویر جدیدی از اتفاقات آن نیز هستیم.تبلیغ تلویزیونی جدید فیلم Pet Sematary

۲۴ اسفند ۱۳۹۷       ۱۱:۴۵       11534/113028        ۲۱۷ بازدید

 پارس فارس - تبلیغ تلویزیونی جدید فیلم Pet Sematary

کمپانی پارامونت پیکچرز تبلیغ تلویزیونی جدیدی از فیلم Pet Sematary، جدیدترین فیلم اقتباس شده از رمان‌های استفن کینگ را منتشر کرد.

 

مدتی پیش بود که کمپانی پارامونت پیکچرز اعلام کرد که در نظر دارد تا بازسازی فیلم Pet Sematary (قبرستان حیوانات خانگی) را در فستیوال SXSW نمایش دهد. طبق اعلام این کمپانی، این فیلم ترسناک قرار است در تاریخ ۱۷ مارس ۲۰۱۹ (۲۶ اسفند ۱۳۹۷) در فستیوال SXSW نمایش داده شود. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تبلیغ تلویزیونی جدیدی از فیلم Pet Sematary منتشر شده است. این تبلیغ تلویزیونی برای تبلیغ این فیلم ترسناک که جدیدترین اقتباس سینمایی از رمان‌های استیون کینگ است، در فستیوال SXSW منتشر شده که بیشتر تصاویر آن را در اولین و دومین تریلر رسمی این فیلم مشاهده کرده بودیم. با این حال، در این ویدیو شاهد تصاویر جدیدی از اتفاقات آن نیز هستیم.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top