پنجشنبه، ۱ فروردین ۱۳۹۸
March 21, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


تشخیص بیماری‌های روحی و روانی با تست ساده پوست

۲۲ اسفند ۱۳۹۷       ۱۰:۰۴       8009/112921     
دانشمندان دانشگاه نیوکاسل استرالیا طی یک تحقیقات جدید توانسته‌اند، با تست پوست افراد میزان استعداد آنها برای ابتلا به بیماری‌های روحی و روانی را تخمین بزنند.

 پارس فارس - دانشمندان دانشگاه نیوکاسل استرالیا طی یک تحقیقات جدید توانسته‌اند، با تست پوست افراد میزان استعداد آنها برای ابتلا به بیماری‌های روحی و روانی را تخمین بزنند. 

بروز استرس و افسردگی پس از قرار گرفتن در یک شرایط خاص امری عادی است که تشخیص آن در بعضی از افراد سخت است؛ اکنون دانشمندان با تست پوست افراد می‌توانند میزان انعطاف‌پذیری آنها در برابر حوادث مختلف و احتمال ابتلای آنها به بیماری‌هایی نظیر افسردگی را تخمین می‌زنند.

این تست به وسیله یک دستگاه که سنسورهای دقیق و حساسی دارد انجام می‌شود؛ بدین صورت که با قرارگیری در نوک انگشتان دست میزان حساسیت افراد را شناسایی و اندازه‌گیری می‌کند.

یوجین، محقق ارشد این پژوهش می‌گوید: ما در تلاش هستیم تا  با استفاده از روش‌های گوناگون میزان خطرپذیری افراد در برابر اختلالات روحی را اندازه‌گیری کنیم.

 

منبع: فارس

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه



اشتراک گذاری



Top