چهارشنبه، ۷ فروردین ۱۳۹۸
March 27, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


تندیس تئاتر فجری ۳۷ که پس از خواندن نام اشتباه پس گرفته شد

۶ اسفند ۱۳۹۷       ۱۱:۱۴       8009/111680     
در حالی که هیات داوران مسابقه‌ «ایران یک» حسین کیان را برای موسیقی نمایش «آقامحمدخان» حائز دریافت تندیس دانسته بودند، این عنوان برای موسیقی همین نمایش به اشتباه به عرفان خاتونی‌ اهدا شد.

 پارس فارس - به نقل از روابط عمومی سی و هفتمین جشنواره‌ بین‌المللی تئاتر فجر، شامگاه شنبه چهارم اسفند در اختتامیه‌ جشنواره‌ سی و هفتم تئاتر فجر در اعلام نام نفر برگزیده‌ مسابقه‌ تئاتر «ایران یک» در حوزه‌ موسیقی اشتباهی سهوی رخ داده است که دبیرخانه‌ جشنواره ضمن اعلام نام درست، بابت این اشتباه پوزش می‌طلبد. 

 

پیش‌تر داوران مسابقه‌ تئاتر «ایران یک» متشکل از حسین مسافرآستانه، الهام کردا و رضا گوران اسامی چهار نامزد را در حوزه‌ موسیقی به شرح زیر اعلام کرده بودند:

 

میثم عبدی برای موسیقی نمایش «عروسی خون»

 

کیان حسین برای موسیقی نمایش «آقامحمدخان»

 

امیر دوستی برای موسیقی نمایش «مرگ و دوشیزه»

 

عرفان خاتونی‌‎مقدم برای موسیقی نمایش «رومئو و ژولیت»

 

اما در حین برگزاری اختتامیه به علت تکثر نامزدها در بخش‌های گوناگون مسابقه، در اشتباهی سهوی نام عرفان خاتونی‌مقدم برای موسیقی نمایش «آقامحمدخان» به عنوان نفر برگزیده و حائز دریافت تندیس جشنواره اعلام شد.

 

دبیرخانه‌ جشنواره‌ سی و هفتم ضمن عذرخواهی و تصحیح این اشتباه، حسین کیان را برای موسیقی نمایش «آقا محمدخان» حائز دریافت تندیس به عنوان نفر برگزیده اعلام می‌کند. عنوان برتر این بخش برای موسیقی نمایش «عروسی خون» به میثم عبدی تعلق گرفت.

 

منبع: مهر

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop