پنجشنبه، ۲ اسفند ۱۳۹۷
February 21, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


اقدام دستفروشی که تحسین مردم را به دنبال داشت}

 پارس فارس - اقدام دستفروشی که تحسین مردم را به دنبال داشت

فیلمی از نماز خواندن دست فروشی در شهر ساری در فضای مجازی مورد توجه قرار گرفته است. با گسترش شبکه های اجتماعی هر از چندگاهی تصاویری منحصر به فرد و متفاوت در فضای مجازی به اشتراک گذاشته می‌شود که توجه کاربران فضای مجازی را به خود جلب می‌کند. پیش از این تصاویری متفاوت از نماز خواندن اقشار مختلف در اصناف مختلف در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شده بود. حال به تازگی ویدئویی مشابه از میدان امام حسین(ع) یا همان شهرداری شهر ساری در فضای مجازی منتشر شده و آنچه در این فیلم مورد توجه قرار گرفته نماز خواندن یک دست فروش در کنار خیابان است.اقدام دستفروشی که تحسین مردم را به دنبال داشت

۲۲ بهمن ۱۳۹۷       ۲۳:۱۵       11534/110718        ۲۱۸ بازدید

 پارس فارس - اقدام دستفروشی که تحسین مردم را به دنبال داشت

فیلمی از نماز خواندن دست فروشی در شهر ساری در فضای مجازی مورد توجه قرار گرفته است. با گسترش شبکه های اجتماعی هر از چندگاهی تصاویری منحصر به فرد و متفاوت در فضای مجازی به اشتراک گذاشته می‌شود که توجه کاربران فضای مجازی را به خود جلب می‌کند. پیش از این تصاویری متفاوت از نماز خواندن اقشار مختلف در اصناف مختلف در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شده بود. حال به تازگی ویدئویی مشابه از میدان امام حسین(ع) یا همان شهرداری شهر ساری در فضای مجازی منتشر شده و آنچه در این فیلم مورد توجه قرار گرفته نماز خواندن یک دست فروش در کنار خیابان است.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهفایل های ضمیمه

اشتراک گذاریTop