شنبه، ۲ شهریور ۱۳۹۸
August 24, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


مصلی تهران میزبان محصولات عفاف و حجاب

۲۷ اسفند ۱۳۹۳       ۰۸:۰۷       2/11066     
خبررسانی پارس: دومین نمایشگاه محصولات کاربردی عفاف و حجاب در مصلی امام خمینی (ره) با 700 غرفه پذیرای علاقه مندان به محصولات ایرانی است.

دومین نمایشگاه محصولات کاربردی عفاف و حجاب با هدف فراهم ساختن بستری مناسب برای ارائه مایحتاج نوروزی هموطنان در محل بزرگ امام خمینی (ره) در حال برگزاری است. این نمایشگاه که در فضایی به وسعت پانزده هزار متر مربع برگزار شده در برگیرنده بیش از ٧٠٠ غرفه در بخش های تخصصی ارائه پوشاک بانوان، مردان، بچه گانه، ورزشی، عفاف و حجاب و کیف و کفش است. به گزارش  پارس فارس به نقل از روابط عمومی دومین نمایشگاه محصولات کاربردی عفاف و حجاب برای حصول اطمینان از ارائه محصولات عرضه شده در این نمایشگاه با قیمت های از پیش تعیین شده توسط اصناف مربوطه، بازرسان و ناظران ستاد برگزاری نمایشگاه در طول ایام و ساعات برگزاری نمایشگاه نظارت محسوس و نامحسوسی را اعمال می کنند. دومین نمایشگاه محصولات کاربردی پوشاک ایرانی اسلامی تا ٢٩ اسفند ماه جاری در محل ضلع جنوبی مصلی امام خمینی (ره) به کار خود ادامه خواهد داد.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top