چهارشنبه، ۳۰ مرداد ۱۳۹۸
August 21, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


این زن در صورت طلاق ثروتمندترین زن جهان می شود !

۲۱ دی ۱۳۹۷       ۰۹:۴۰       8009/108937     

 پارس فارس - مک کنزی و جف بروس،موسس آمازون اعلام کرده اند قصد جدایی دارند. نکته مهم اینجاست که مک کنزی، این زن نویسنده و صاحب ۴ فرزند به زودی با کسب ۶۸ میلیارد دلار، ثروتمندترین زن جهان خواهد شد.

مک کنزی ۴۸ ساله اگر نیمی از ثروت جف بزوس را بگیرد، ثروتمندترین زن جهان خواهد شد. خبر طلاق جف بزوس و همسرش مک کنزی خبرساز شد. کارشناسان می گویند ممکن است همسرش با کسب بخشی از ثروت بزوس، ثروتمندترین زن جهان شود.

 بزوس ۱۶ درصد از سهام آمازون ۱ تریلیون دلاری را در اختیار دارد و اغلب به او و مک کنزی والدین آمازون گفته می شود چرا که هر دو کنار هم کمپانی را راه اندازی کرده و توسعه داده اند.

جف بزوس، بنیان گذار و رئیس شرکت فروش آنلاین آمازون، بیش از ۱۳۷ میلیارد دلار دارایی دارد.. این زوج خبر جدایی شان را روز چهارشنبه (۹ ژانویه) در بیانیه ای مشترک در توییتر اعلام کردند.

در این بیانیه آمده است: “پس از یک دوره طولانی تجربه عاشقانه و یک دوره آزمایشی جدایی، ما تصمیم گرفتیم که طلاق بگیریم و بقیه زندگی مان را به عنوان دوست ادامه دهیم.”

این زوج همچنین در بیانیه طلاق گفتند: “ما خیلی خوش شانس بودیم که یکدیگر را پیدا کردیم و شکرگزار تمام سال هایی هستیم که باهم گذراندیم. حتی اگر می دانستیم که بعد از ۲۵ سال جدا می شویم هم تمام آن کارها را انجام می دادیم. ما به عنوان زن و شوهر زندگی فوق العاده ای داشتیم و یک آینده جذاب هم پیش روی ما است. با این که عنوان ها تفاوت خواهد کرد اما ما به عنوان یک خانواده و دوستانی عزیز می مانیم.”

این دو نفر چهار فرزند دارند که یکی از آن ها را به فرزندی پذیرفته اند.جف بروس در حال حاضر ۵۴ ساله است .

 

منبع: شوک آنلاین

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top