دوشنبه، ۴ شهریور ۱۳۹۸
August 26, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


فردا؛ آخرین مهلتی که به فیلم‌سازان جشنواره‌ی فجر داده شد

۱۹ دی ۱۳۹۷       ۱۲:۰۰       8009/108788     

 پارس فارس - معاون اجرایی جشنواره‌ی فیلم فجر گفت: بر اساس مقررات جشنواره فجر، اگر فیلمسازی تا ۲۰‌دی‌ماه نسخه نهایی اثرش را به جشنواره ارائه ندهد، فیلم‌هایی که به عنوان رزرو اعلام شده‌اند، جایگزین آنها خواهد شد.

 

عزت الله علیزاده _معاون اجرایی جشنواره فیلم فجر_ در پاسخ به این سوال که فیلمسازان تا چه زمانی می‌توانند نسخه نهایی اثرشان را به جشنواره ارائه دهند، گفت: در مقررات جشنواره فجر ذکر شده است که باید فیلمسازان تا ۲۰ دی ماه نسخه‌های DCP فیلم‌هایشان را به جشنواره ارائه دهند.

 

او ادامه داد: در این میان گاهی برخی فیلم‌ها نمی‌توانند نسخه نهایی را به جشنواره برسانند و گرفتار می‌شوند. در این صورت اگر فیلمسازی نتواند نسخه‌ نهایی و DCP اثرش را به جشنواره برساند، فیلم‌هایی که به عنوان رزرو اعلام شده‌اند، جایگزین آنها خواهند شد.

 

علیزاده همچنین درباره زمان فروش بلیت‌های جشنواره فجر هم گفت: اکنون در حال برنامه‌ریزی هستیم و از ۲۵ دی‌ماه به بعد اطلاع رسانی‌های آن انجام خواهد شد.

 

در حالی این اظهارات از سوی معاون اجرایی جشنواره‌ی فیلم فجر مطرح می‌شود که برخی فیلم‌ها آخرین روزهای فیلمبرداری‌شان را سپری می‌کنند.

 

منبع: ایسنا

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top